Wpis z mikrobloga

@Achim32: nie, u mnie był ten kłopot że standardowe stery były za luźne. Podobno to normalne w rometowskich ramach, że stery nie bardzo pasują, szczególnie te tańsze, gorszej jakości. Widelec był ok, normalnie sie wszystko nakręca. Miski sa nabite razem z kawałkiem puszki i gra gitara, nie ma luzów, jest ok.
  • Odpowiedz
@Achim32: ale fajny kolor ( ͡° ͜ʖ ͡°) widelec wygląda na bardzo podobny do rometowskiego, mam własnie w takim kształcie tych górnych muf, więc powinien ci rometowski podpasować może, i ewentualnie pomalować by to trzeba było. A nawet teraz czytam, że romet tez miał taki standard gwintu, że nowe stery czasem nie pasują, wiec może masz rometowski wideł. Ja mam taki jak ten na zdjęciu tylko czarny.
Obserwatorzramienia_ONZ - @Achim32: ale fajny kolor ( ͡° ͜ʖ ͡°) widelec wygląda na ba...

źródło: comment_vQq2a6AVHaAVzdKe1aRHvwEwMq2pEZb8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
gwintu, że nowe stery czasem nie pasują, wiec może masz rometowski wideł. Ja mam taki jak ten


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Może spróbować, może akurat. Zacząłem się zastanawiać, że może to romet, ale mufa też ma z dupy rozmiar xD
edit: sztyca to już w ogóle xD
  • Odpowiedz
@Achim32: u mnie sztyca też z dupy, ale standard rometowski, co smieszne nikt nie wie co to za rama, kupiłem na przypał od typka z allegro proszokowo pomalowana mówił, że jego ojciec kiedys przywiózł z jakiegoś klubu kolarskiego, on chciał swojemu synowi rower złożyć, pomalował, ale sie rozmyslił i sprzedał mi, pewnie romet ale ma wewnętrznie prowadzoną linke hamulca tylnego i nie wiadomo w sumie co to jest xD Taki urok
  • Odpowiedz