Wpis z mikrobloga

Może będzie to niemiłe i bufońskie, ale jak ktoś chcę to w komentarzu wrzucam tagi z czarnej listy dla kogokolwiek spod tagów. Poważnie co kilka dni trzeba dodawać kolejne bezużyteczne tagi, w których ssaki żalą się na samice, których nigdy nie dotykali. Rozumiecie ludzie, że jesteście jak mrówki, tylko w wasze życie nie jest kontrolowane przez chemiczne wydzieliny, a społeczne konstrukty takie jak pieniądze, oczekiwania, społeczny osąd itd? Patologia, polityka, fałszywe baity na które odpowiadają tysiące stulejarzy (nawet to przerażające jest) - żałosne. Mirko nie da się obecnie przeglądać bez czarnej, prawie jak Internetu bez programów blokujących reklamy.

#starszezwoje #myrmekochoria #smoczautopia
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@absyntolut: @JanSkrzetuski: Ja nie chcę tworzyć żadnych kontrowersji ani o tym rozmawiać, to dla ludzi wrzuciłem, jak ktoś nie chcę przewalać się przez sterty niepotrzebnych wpisów - wystarczy skopiować. Sport często zawala całe mirko jak jest mecz czy skoki i nic przeczytać nie można.
  • Odpowiedz
@myrmekochoria: dziwne rzeczy piszesz, bo wchodzę na wypok od dużo dłuższego czasu niż mam konto i zawsze mi się ten portal kojarzył z siedliskiem wszechwiedzących januszy, spierających się o każdy wypok, jakby to były co najmniej zawody w mierzeniu benizów.
  • Odpowiedz
@myrmekochoria: jeny jak mnie trigeruje wrzucanie śmieci pod tag #religia albo #wiara
"heheh jak mozna wierzyc w bozie jeszcze xddd"
"a katole wiedza ze kosciol zmienil 2 przykazabnie?? He?"
Raz na jakiś czas jakieś poważne pytanie albo dyskusja, a tak to rynsztok. Muszę chyba wrócić do pisania pod tym tagiem ..
  • Odpowiedz
@luvencedus: Jak będę miał więcej pieniędzy na Patronite to wyślę Tobie za pisanie o religii, część tych dochodów miałem też przeznaczyć dla innych ludzi.

Dlatego też tagi daje na czarną, bo ludzie zawalają je swoimi gimboprzemyśleniami albo wrzucają te same memy i plusuja je w gorące czasem 3 razy z rzędu. To nie jest jakaś awersja do twórców (poza patologią popularną od niedawana) czy treści, po prostu filtr i urządzenie
  • Odpowiedz