Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie skończyłem Noc Kruka, piękna sprawa bo nigdy nie grałem z dodatkiem, a Jarkendar zapewnił masę nowych wrażeń. Pierwszy raz zagrałem Łucznikiem skończyłem z 212 zręczności i 94% w łukach, dużo łatwiej niż jak do tej pory z siłą i bronią 2 ręczną. Teraz zamierzam zabrać się za Gothic 3 (kiedyś zacząłem ale nie skończyłem) i tu mam do was pytanie: w co najlepiej inwestować punkty, wiem że pojawia się walka 2 brońmi, oraz tarcza i nie wiem co jest najlepsze. Proszę was o porady, plusy i minusy danych broni, oraz czy łuki też są tak dobre jak w G2. #gothic #gry
  • 13
@lelek113: z tego co pamiętam to były bronie na zręczność, ale jesli zamierzasz grać magiem to tylko w niewielkim stopniu zainwestowałbym w broń. A i ogólnie pościągaj sobie nieoficjalne patche i dodatkowe bronie/misje/pancerze - można znaleźć wszystko w jednej paczce gdzieś na necie, poprawiają grę bardzo mocno
@lelek113: jak masz windows nowszy niż xp to ta gra nie działa musisz mieć community patch, co już jest chyba oficjalny i zrobi Ci z G3 Gothic 3: Enhanced Edition jakoś ponad giga zajmuje, ale wreszcie da się w to grać, bo wersja jaką sprzedawali na płycie i ja głupi to kupiłem ssie
@nightrain: Haha właśnie go ściągam i zajrzałem na wykop i czytam że o tym pisałeś :D G3 mi tnie jak #!$%@?, a laptop nówka, mam nadzieje że ten patch to naprawi, jak nie to gram w NK od nowa

@bialy_wilk: właśnie włączyłem i już zatęskniłem za NK po 6 godzinach od przejścia, szkoda że nie zrobili G3 na motorze G1 G2 i NK mogli tylko poprawić grafikę dodać nowe opcje
@lelek113: na tych wszystkiich patchach granei bronią dwuręczną to masochizm. nic tak nie denerwuje jak to ze nie jestes w stanie wygrac pojedynku z angarem na arenie bo machasz tak wolno ze dramat. Fajna jest walka dwoma mieczami :)