Wpis z mikrobloga

@Reepo jak są w pracy to nie da się nimi grać, ale jak są na studiach to gra się nimi, studia to taki etap w simsach między byciem nastolatkiem a dorosłym, w sumie tak jak u nas :D gra się nimi normalnie, mieszkają w jakimś domu albo w akademiku, chodzą czasem na wykłady i dopiero wtedy nie da się nimi grać, ale na wykłady nie trzeba chodzić, na studiach simowie normalnie jedzą,
@Nalum wychodził zawsze na noc, ja bardzo często miałam swoich 6 simów na studiach i zajmowali cały akademik i zamykałam wszystkie drzwi od akademika żeby obcy simowie nie przychodzili i ten pan stołówkarz na noc wychodził, ale jak wracał to nie mógł wejść i musiałam na chwilę otwierać drzwi i kiedyś chyba nie otworzyłam, ale nie wiem czy w ogóle mi zniknął, czy czekał pod drzwiami, a jak zniknął to nie wiem
@Nalum ja zawsze gram naraz wieloma simami, bo rodziny mam duże, bo chcę rozwijać miasto, a na studia jak już kogoś wysyłam to właśnie zwykle sporą grupę, bo skoro już gram na studiach to więcej simów je skończy
Ale dopiero niedawno odkryłam, że jeszcze w miarę wygodnie gra mi się 5 simami, więcej simów to już większy problem dla mnie i nie jest tak fajnie

To dziwna sprawa z tym panem, taka
@Nalum ruszyłam i grałam, ale ciężko strasznie mi się nimi grało
Jeszcze to było chyba tak zrobione, że ta babeczka tam była w ciąży i nie wiem czy to twórcy gry zaplanowali w taki sposób czy to tylko tak u mnie ale urodziła bliźnięta (°°