Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, jak już wiecie lub nie, zamiast dwóch serwerów mamy jeden! Ten obecny co jest, zostaje - ale wrzucamy go na VPSa, co przenosi się na większą stabilność (mam nadzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Pliki serwerowe zmieniamy na stabilniejsze, ustawienia przenoszę, bazę też. Od strony grającego nie powinno być różnicy poza mniejszą ilością DC, które niestety nas nękały. Wrzucę również nowego klienta, wraz z nowym mainem, a i sam main by z serwerem można było się połączyć przy użyciu obecnego.
Są niewielkie problemy ze stroną, ale niedługo po przeniesieniu powinno już być wszystko okej.
Więc w skrócie:
Nowe pliki i VPS!
Wyłączenie serwera i przeniesienie bazy nastąpi dziś(!) o godzinie 21, o 22 serwer powinien już wstać.
Informacje o serwerze będą dostępne na stronie wykopmu.pl, gdy tylko wstanie.
Link do klienta: https://mega.nz/#!KdJVjQoQ!Y6XccJGJiLj_uvGddow0f-kq5CEgA5V8LwYbkmCwQpQ

Zapraszam do wspólnej zabawy w imieniu moim i reszty administracji - @roots18 @Vandzior @Candy @levvvy , a także na discorda - https://discordapp.com/invite/MHKsW66

#wykopmu #mumirko
  • 11
@tokontojestpowazne od strony grającego trochę się zmienia, bo mamy komendy typu /str , /agi , /vit , /com , /ene aby szybko rozdać staty, maksymalnie możemy dodać 200pkt w jednym użyciu komendy, także jeśli chcemy np rozdać 350pkt to musimy komendę wywołać dwa razy. Przykład użycia: /str 25

Nie sprawdziłem ile tutaj jest ustawione, zżeranie kasy za te komendy, ale opiszemy to w następnym poście. Bo nie jestem pewny ;p
Wołam zainteresowanych (45) z listy WykopMU
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @levvvy @esqr @Mithrindil @WiernyUfoludek @sambarumba @kawazaki @robs @vildis @megustaf @Brykers @negro @wolny_narood @tmzz @sic0r @pine @yeti6 @reakwon @dielel_ @Berardus @Plecy @notak1 @BadzLepszy @o_o @konradzicho @richcio @raijeru @Rzaku @Nertina @ZglaszamSieDoProkuratury @magral @Patt_Ramon @qqlele @biskupo @groniu @MrTracerr @Noris @kamilkx @Vitru @Muaarthinos @mirexx @Junpei1948 @roots18 @