Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pewnie już ktoś to poruszał, ale trudno. Czemu w walentynki to #niebieskipasek zawsze musi coś wymyślić, coś zorganizować, gdzieś zabrać? Skoro 'święto' zakochanych to powinna być inicjatywa obojga. Różowej łatwiej powiedzieć, że obchodzi walentynki, bo nie robi nic w związku z tym. Niebieski musi #!$%@? kombinować, myśleć, załatwiać coś, a różowa przyjdzie na gotowe. Moje poprzednie różowe naszczescie nie obchodziły tego i po prostu rozpijaliśmy pół litra, seksy, serial i spać. Teraz zostałem poniekąd zmuszony do zorganizowania czegoś. Chciałem zrobić na spokojnie w weekend, zamiast biec jutro po pracy i być wśród tej sztucznej atmosfery od której aż mnie skręca.
Trochę #zalesie, trochę #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 11
Skoro 'święto' zakochanych to powinna być inicjatywa obojga.


@AnonimoweMirkoWyznania: jak związek to nie zawody w łowieniu szczupaka to przeważnie jest taka równowaga. Ale w Polsce jest silna społeczna presja na mężczyzn, jako dominujących w związkach partnerów, więc kobiety również się do takiej wizji dostosowują.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ostatnio też marudziłam, a jestem różową, ale wkleję Ci część tamtego komentarza bo mi się pisać od nowa nie chce:
Sama mojemu niebieskiemu zrobiłam kiedyś prezent własnoręcznie robiony, kartkę nad którą się męczyłam kilka dni i torebkę na prezent, a każda rzecz w środku była praktyczna (do zjedzenia, albo wykorzystania) tylko było zmienione jej opakowanie na takie spersonalizowane samodzielnie zrobione, a rzeczy było z 5 w środku różnych.
Patrzył na
WierzgającaProgramistka: Prawda jest taka ze nic nie musicie, nikt was do tego nie zmusza - wy po prostu sami godzicie sie takie traktowanie. Zamiast porozmawiac z druga polowka co i jak to wy uzalacie sie tu na anonimowych ze musicie to i tamto a kobiety nic nie musza. Jak sie godzisz na takie traktowanie to tak masz.

Zaakceptował: Limonene}