Wpis z mikrobloga

@hehzz jeżeli uwazasz, że ten gość jest ubrany jak Bóg to musisz mieć słabe pojęcie o modzie. Ja mijam takich gości codziennie, nie ma na co zwracać uwagi
@L4rs: wyglada jak bog patrzac na wykopowe 90% #!$%@? dla ktorych brak 60cm luzu na nogawce = pedalskie spodnie, a tak to sie zgadzam, ze duzo jest osob na ulicy ktorzy ubieraja sie podobnie
@piniondz: no co zrobisz, mój typ to blond wiking :D zresztą ważniejszy jest charakter ( ͡º ͜ʖ͡º) ale jak sobie mogę w necie pooceniać kogoś wygląd, czy mi się podoba czy nie to czemu nie, nie mam normalnie jakichś specjalnych wymagań co do wyglądu faceta no bo jednak nie to jest najważniejsze xD
@hehzz:

chlop ubrany jak bog, wszystko idealnie lezy na nim + genialna fryza,

serio to jest top dla Ciebie?

a co powie typowy wykopek co nadal codzi w spodniach ktore maja nogawki jak spadochron??

Nie wiem, przy takim porównaniu faktyczne może być topem, jak tylko te dwa ekstrema istnieją.
@Usmiech_Niebios: odnosilem sie do osob dla ktorych brak 60cm luzu w nogawce = pedal XDDDDD, jesli ktos chodzi w takich spodniach i nie nazywa innych od pedalow, bo nosza dopasowane spodnie to nic do takiej osoby nie mam, ale jak ktos jest ubrany jak nwm XDDDDD zul? I przy tym wyzywa kogos takiego jak np wyzej na tym zdjeciu to rece opadaja.
odnosilem sie do osob dla ktorych brak 60cm luzu w nogawce = pedal XDDDDD, jesli ktos chodzi w takich spodniach i nie nazywa innych od pedalow, bo nosza dopasowane spodnie to nic do takiej osoby nie mam, ale jak ktos jest ubrany jak nwm XDDDDD zul? I przy tym wyzywa kogos takiego jak np wyzej na tym zdjeciu to rece opadaja.


@hehzz: widzę że Twoi wymyśleni przyjaciele faktycznie pozwalają sobie na