Wpis z mikrobloga

@WilkEurazjatycki 1100 tak plus minus z pierdołami

@Odczuwam_Dysonans no mi zależało na tym żeby to nie była straszna bieda tylko taka równowaga cena/jakość i jestem z tej jakości zadowolony - jak za te pieniądze jest świetnie

@TruskawkaNaTorcie @Terrorohorror Sony nie robi niby złych telefonów, ale moja Xperia okazała się strasznie delikatna i bardzo jej spadły osiągi po dosyć szybkim czasie. Do tego stopnia, że korzystanie z niej zaczęło się robić męczarnią.
@Bajaderka_Z_Ryby: @Terrorohorror: no ja akurat w mojej Xperii SP jestem na etapie szoku względem baterii, odkąd ostatnio przy czyszczeniu i aktualizacji lineageosa wgrałem absolutne minimum usług Google. Bateria trzyma z 30% dłużej :D. Ale to dziwny telefon, bo Z1 znajomych wszystkie się powyginały w banana, poumierały. Moja SP #!$%@? na warsztacie, spada, rzucałem nią nawet i #!$%@? się dalej trzyma. Do tego ma wsparcie lineageosa, Z1 nie ma... Mam taką
@Bajaderka_Z_Ryby: kierowałem się budżetem, a wtedy jeszcze z tymi "chińczykami" nie było tak kolorowo, i wziąłem to, co było tanie a w miarę sensowne. Brakuje RAMu, zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia (za to filmy robi naprawdę niezłe) i raz na 3 miechy pasuje przeinstalować system na czysto... Ale #!$%@? na warsztacie, lekko nie ma i się trzyma :D. Strzelam, że trzyma się lepiej od Zetek, bo jest mniej sztywny, bardziej przejmuje
@Odczuwam_Dysonans
@Bajaderka_Z_Ryby

Jeśli chodzi o wytrzymałość to nie ufam za bardzo mojemu 4x xd mam kupione etui pancerne do roboty, średnio pancerne i dość cienkie gumowe, z by tel się pewniej trzymał. No i co 2 miesiące wymieniam szkło ochronne bo pęka dość łatwo. Niby to powinien być duży minus ale zamawiam wszystko z chin więc za bardzo tego nie odczuwam a tel wygląda jak nówka.
@Terrorohorror: No, ja mam crystal case'a od początku. W pobliskim sklepie mieli tylko takie chamskie, grube, no to wziąłem z zamiarem zmiany na cieńsze w przyszłości. Oczywiście nigdy nie zmieniłem i z perspektywy czasu bardzo się z tego cieszę. Ogólnie telefon, jak dla mnie, musi mieć gumkę - dużo daje szczególnie "próg" przy wyświetlaczu. Dlatego chyba nie jestem targetem wszelkiej maści "edgeów" :P
@Odczuwam_Dysonans Ja w swojej Xperii miałem folię, ale tak się zdarła że spróbowałem szkła pierwsze pękło jak ekran dostał z łokcia przy wsiada i do ciężarówki, drugie pękło po wypadnięciu z kabiny na beton. Telefon był w niezłym "gumolcu" i jakoś większych obrażeń nie było. Te drugie szkło pękło jakoś zaraz po tym jak zmieniłem te pierwsze. Uznałem że nie będę wymieniał szkła co miesiąc i tak zostawiłem.

@Terrorohorror No i to