Wpis z mikrobloga

2781.87 - 8,19 = 2773,68

Jak nie urok to... No właśnie. Przez cały pobyt w domu miałam istny festiwal chorowania, którego zwieńczeniem była grypa żołądkowa. Co, niestety, przełożyło się na brak biegania - no prawie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

W niedzielę pojechałam z Tatą morsować i mam nadzieję, że wszystkim bakteriom i wirusom zmarzły tyłki i uciekły ode mnie w cholerę. Dołączam też obiecane zdjęcie.

Za to dzisiaj musiałam wybiegać stres, który nosił mnie już od wczorajszego wieczora. Niestety, powietrze w Warszawie pozostawia bardzo wiele do życzenia, a ja mam już serdecznie dość siłowni, dlatego testowałam dzisiaj mój nowy nabytek - maskę antysmogową. I muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona, bo myślałam, że będzie mi w niej dużo ciężej oddychać. Chociaż brak problemów może też wynikać z żenująco wolnego tempa - to bardziej był truchcik, aniżeli bieg. Z drugiej strony, taki był plan. Pełen luz, żeby uspokoić głowę. Dobrze się nawet złożyło, że mój zegarek jest w naprawie. Bo nie miałam na co patrzeć (jestem zbyt leniwa, żeby co chwilę wyciągać telefon z kieszeni).


Miłego dnia! ʕʔ

  • 22
  • Odpowiedz
@Kinja uwazaj, moj znajomy kiedys poszedl biegac i eksplodowala mu rzepka. Trafila w szybe przednia nadjezdzajacego samochodu. Bezpieczniejsze jest uginanie przedramion na biceps.
  • Odpowiedz
@Kinja: jakby zdjęcie z mordowania było w necie na portalu jakimkolwiek, pomyślałbym ze #grubapani a zdjęcie z windy, to jakby inna osoba.

Cycki dobre, nie słuchaj #!$%@?, będą pewnie świetnie w dłoni leżeć. :)
  • Odpowiedz
  • 1
@ravau: Ej ej, gruba to ja byłam 12kg temu. Teraz to może co najwyżej otyła. XD Nie no, jeszcze trochę pracy przede mną i tyle. ;) W każdym razie nie siedzę na dupie i nie płacze nad swoim losem. ^^
  • Odpowiedz
@Kinja: Ostatnio też pierwszy raz biegałem z maską antysmogową I również jestem pozytywnie zaskoczony- choc w przeciieństwie do Ciebie, chciałem ją sprawdzić w ekstremalnych warunkach I podkręciłem tempo ( ͡° ͜ʖ ͡°) na początku było trochę niewygodnie, ale po chwili przyzwyczajenia było bardzo dobrze- powiedziałbym, że nawet lepiej, niż bez bo cieplejsze powietrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@NPrBaz: Ja to potrzebowałam mieć siłę na dzisiejszą obronę, stąd spokojny bieg.
Dla mnie najgorzej, że jednak po jakimś czasie filtr zrobił się wilgotny. To mnie wkurzało.
  • Odpowiedz