Wpis z mikrobloga

Wzięło mnie wczoraj na kupno forzy 7 na PC do pobrania bagatela prawie 100GB, ściągałem prawie cala niedziele i stwierdziłem, że pozostałe 30GB ściągnę w poniedziałek od rana i jak wrócę z pracy to będzie gotowe. Co się okazało dziś rano? Nie da się kontynuować ściągania i trzeba od nowa :( Trochę śmieszne w dzisiejszych czasach.. Ciekawe czy się będzie dało tą forze uruchomić bo różne komentarze chodzą po necie.
#gry #forza #forza7
  • 5
@Terem Ja się boje co jak Ori 2 zamiast na steamie wydadzą jako ekskluzywny dla Windows 10 i Windows Store ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Cholera jasna, czy totalna katastrofa jaką było to plugawe GFWL nic ich nie nauczyła?
@ChochlikLucek
@Tomz dla mnie wydawanie gier tylko na ten sklep to sabotaż. AoE IV też ma być tylko tam, jestem pewien że później będą płakać jak to na pc jest niska sprzedaż gier ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przecież tam przez cholernie długi czas nie dało się wybrać dysku na którym chcesz zainstalować grę. Poprawili to jakiś czas temu, ale możliwość wybrania katalogu ich najwyraźniej przerosła xD
@Kosciex: Quantum Break miał gównianą sprzedaż właśnie przez to, że na PC był tylko na Windows Store. A w końcu i tak trafił później na Steam.

Kurde, jest platforma którą używa zdecydowana większość graczy PC'towych to nie - nie będziemy dzielić się zyskami z Valve. #!$%@? tam że zarobimy znacznie mniej próbując wepchać do gardła klientom jakiś niedopracowany bubel. Teraz, #!$%@?, my i nikt inny!