Wpis z mikrobloga

#dragonball #dragonballfighterz #fighterz
Dałem grze drugą szansę i w sumie to jest całkiem niezła. Olałem kompletnie tryb offline i fabułę (bo jest denna, a walki strasznie nudne) i skupiłem się na rankedach. Mam jakieś 55% win ratio, na 71 gier wygrałem chyba 39. Mam trochę problem z doborem zespołu, aktualnie gram ustawieniem Rose, Hit i Cell. Rose i Hit są moim zdaniem świetni i idzie mi nimi dobrze, Cella wziąłem, bo to taka mocna postać do fajnych come backów, ale zastanawiam się jeszcze nad Adult Gohanem.

Generalnie największym minusem tej gry są inputy... To jak często mi nie wchodza, to jest jakiś dramat. Nie wiem czy to wina moja, pada czy gry, ale nigdzie indziej nie miałem takiego problemu jak tutaj.

Ale ogólnie gra online jest całkiem fajna, im więcej się gra, tym więcej się uczy, najlepiej jak trafi się na kogoś, kto nie za bardzo wie, jak Hit potrafić karać i trzyma się z tyłu spamując głupie ataki dystansowe, co się bardzo źle kończy :D
  • 4
  • Odpowiedz
@afc123 to albo wymień krzyżaka na tzw. transform dpad, zmień pada na xbone, graj na klawiaturze lub kup sobie arcade stick. Ostatnia opcja najlepsza bo najwygodniej się gra ale kosztuje trochę pieniądza
  • Odpowiedz
@afc123: @TrueSlav: Z moich doświadczeń wynika, że jak super nie wychodzi to powodem jest zbyt szybko wciśnięty trigger. Gram na padzie MS, nie wiem czy to 360 czy xbone. Za to wiem, że ta gra jest tak szybka, że po wielu #!$%@? zdenerwowałem się i zrezygnowałem z gry tym padem przez bluetooth. Po podłączeniu kabla dużo lepiej mi szło. Na BT opóźnienia są zbyt duże chociaż dla gracza praktycznie niezauważalne.
  • Odpowiedz