Wpis z mikrobloga

@mimowolnie: XD przecież bitgrail już od ponad miesiąca kręcił i robił problemy z wypłatami, serio chciałeś coś tam wpłacić?

btw: giełda nie została shackowana, a posiadała bugi i nie wczoraj, a pod koniec listopada/początek grudnia.
https://www.dropbox.com/s/3g38y67luolfvqs/Colin_ZS_Bitgrail_chat_log.pdf?dl=0
tl;dr

e #!$%@? mi 15mln XRB zrobcie forka i oddajcie ludziom pieniadze bo ja tyle nie mam


Jak człowiek prowadzący giełde i trzymający kilkaset milionów dolarów nie wie jak działają technologie z których korzysta, na giełdzie nawet nie były logowane ip użytkowników bo debil myślał ze jak sie używa ochrony antyddos cloudflare to sie nie da ich logować bo dostawał ip firewalla cloudflare, a wgrane dodatku mod_cloudflare który przekazuje realne ip
Pobierz
źródło: comment_afIqN9voJyeHYF1cgs9LkoExX9mr5k1f.jpg
własnie doczytałem, wtyczką burp do przegladarki można sobie było reqesty pod siebie przerabiać

But this check was only on java-script client side, you find the js which is sending the request, then you inspect element - console, and run the java-script manually, to send a request for withdrawal of a higher amount than in your balance.


Bitgrail delivered this withdrawal.

There was another bug, you could request a withdrawal to your address