Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej. Pytanie głównie do #rozowepaski, bo pytam o #ciaza
W nowy rok seks bez zabezpieczeń. Nie skończył we mnie, ale wszyscy wiemy jak to jest.. różnie bywa.
12 stycznia miesiączka, 4 dni, bolesna.
8 luty kolejna, mniej bolesna skąpa. 3 dni trwała.. :/
Niby okres jest, ale od dwóch tygodni, jeśli nie dłużej mnie mdli. Niby wieczorami, ale.. strasznie dziwnie się czuję, się obawiam, że to może być ciąża a, od 4 stycznia biorę antybiotyki i nie dość, że nie planowałam dziecka, to jeszcze może nie być zdrowe przez te leki.
A może to tylko stres? Jesteśmy w trakcie przeprowadzki z niebieskim. Sama nie wiem. Pytam o szanse na ciążę. Jutro skoczę po test.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 12
W nowy rok seks bez zabezpieczeń. Nie skończył we mnie, ale wszyscy wiemy jak to jest..


@AnonimoweMirkoWyznania: tak to jest, że stosunek przerywany to nie antykoncepcja. Swoją drogą gratulacje, dni płodne i seks bez zabezpieczeń, a potem stwierdzenie, że nie planowałaś dziecka.

Zrób test, kup dwa dla spokoju. Krwawienie może występować przez pierwsze miesiące ciąży, a antybiotyk zaburzać cykl - to tak tylko dla wiadomości.
@AnonimoweMirkoWyznania Ciężko stwierdzić czy jesteś w ciąży czy też nie. Dużo zależy od tego czy miałaś wtedy dni płodne czy też byłaś kilka (2-4) dni po/przed nimi - jeśli tak to, no cóż różnie może być.
Równie dobrze możesz za bardzo się tym stresować, przejmować, martwić a każde gorsze samopoczucie kojarzyć z byciem w ciąży lub też na siłę doszukiwać się jakiś objawów.
Zrób testy, idź do ginekologa będziesz wiedziała co i
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak kiedykolwiek zdarza ci sie nie zabespieczac zrob sobie test ciazowy zeby wszystko bylo jasne.
Najlepiej kup wiecej testow albo taki wielorazowy i rob je co miesiac np 2-3 dni przed planowanym okresem (beda w ponad 10 dni od owulacji takze wynik bedzie calkowicie wiarygodny) wtedy ty bedziesz pewna ze kazdy okres to normalny okres, a nie plamienie i ciaze wykrylas najwczesniej jak moglas, wiec nic nie nabroisz.
jesli mialas
Ech: Nie jesteś w żadnej ciąży, nie wkręcaj sobie a na przyszłość bardziej uważaj i jak masz wątpliwości to zanim zapytasz w necie zrób po prostu test. Faktycznie podczas ciąży może występować plamienie, ale nie 4 dniowe i bolesne a potem po miesiącu znowu. To plamienie może występować przy zagnieżdżaniu się zarodka w macicy, więc co, po miesiącu drugi raz by Ci się zagnieżdżał? Ludzie, myślcie. Mdłości mogą mieć dziesiątki przyczyn