Wpis z mikrobloga

Turniej "na żywo" z udziałem 16 drużyn z całego świata i pulą nagród w wysokości $1,000,000 pokaże tylko 4 mecze przed publicznością w #katowice.

W dodatku oficjalny #stream z całego turnieju nie będzie transmitowany na #twitch tylko na #facebook, ponieważ cukerberg wyłożył jakąś dodatkową kasę.

Polacy to jednak #mistrzowiemarketingu. Cała społeczność się teraz z nas śmieje.

#dota2 #esl #esport #januszebiznesu
Pobierz sing - Turniej "na żywo" z udziałem 16 drużyn z całego świata i pulą nagród w wysokoś...
źródło: comment_6QMa7WhrG5bdOfeoxUQ6RWJHfDWH2b58.jpg
  • 7
@RichardRamirez: zawsze możesz postać kilka godzin na dworze w temperaturze -10°C i wejść za darmo XD

Ja mam wrażenie, że ESL specjalnie #!$%@?ło taki szajs, żeby nikt już nigdy więcej nie pomyślał o organizowaniu majora w Polsce. Choć z drugiej strony organizatorzy na pewno mieli jakiś głos w tej sprawie i wyraźnie im taki stan rzeczy nie przeszkadza. Skok na kasę i tyle.
@sing: najgorzej że w niedziele tak późno się zaczyna - przez to (ze względów komunikacyjnych) mogę nie zobaczyć końcówki turnieju ceremonii jeśli nie przedłużę pobytu do poniedziałku. Tak czy inaczej wolałbym trzy dni, żeby coś się działo już w piątek.