Wpis z mikrobloga

Użytkownicy #chinskietelefony waham się pomiędzy #xiaomi redmi 5 i #meizu m6s .
Jak wygląda wsparcie meizu? Bo z xiaomi mam doświadczenie i to bardzo pozytywne, stary note 2 ciągle dostaje aktualizacje.

Druga sprawa telefony są strasznie podobne wiem że m6s ma lepszy aparat i procka, ale czy na tyle żeby dopłacać do niego stówkę ? Bo z tego co widziałem na ali redmi zaczyna się od 480zl a meizu od 580zl.

Poradzicie co lepiej wybrać ?:p
BaRi - Użytkownicy #chinskietelefony waham się pomiędzy #xiaomi redmi 5 i #meizu m6s ...

źródło: comment_uGM67KqXtlQlntlKXCbbnCHisD0Mr1Hg.jpg

Pobierz
  • 5
@BaRi Były próby wejścia na polski rynek jakoś nie wyszło za bardzo. Ja bym w meizu się nie pchał większość to Mtk wsparcie zerowe. Sprawdź jak na xda z tym meizu.
A redmi to już lepiej dołożyć do redmi 5 plus.

Xiaomi lepsze. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Tomek_Tcz właśnie plus jest wielkości mojego desire 820 i chciałem coś mniejszego. Zresztą w tym desire powalił mnie całkowity brak wsparcia tj 1aktualizacja :p. A co do m6s problem jest taki że on wyszedł w zeszłym miesiącu tak więc za dużo customow nie ma. I raczej pytałem jak długo wspierają swoje telefony aktualizacjami. A i ten jest na exynosie
@BaRi Mam dwuletniego Meizu MX5, w tym roku była kolejna aktualizacja Flyme. Niestety to ciągle Android 5, ale sam nie narzekam. Z chęcią zmieniłbym telefon, ale obecny ciągle daje radę i nie mam serca go odstawić.

Osobiście w Xiaomi nie będę szedł - w większości przypadków fatalny aparat. A wbrew pozorom jest to jedna z najważniejszych cech obecnych telefonów. Liczę, że Meizu wypuści coś w końcu na snapie ( ͡º ͜
@BaRi Meizu wspiera niby długo, ale są to aktualizacje głównie nakładki. Mój m2 note debiutował z androidem 5.0, później była aktualizacja do 5.1 i już tak zostało, tylko flyme najnowszy niedawno znowu dali.
Też się teraz rozglądam. Biorę pod uwagę redmi 5 plus i honora 7x. Za kilka dni ma być premiera redmi note 5, ale może być drogi.