Wpis z mikrobloga

tak wyglądają normalne męskie spodnie a nie rajstopy dla chudonogich modnisi-pedałów którzy chodzą w nich jakby dopiero co spadli z konia. patrzcie jak pięknie w takich spodniach wygląda pan ze zdjęcia, jeszcze dzisiaj mógłby mieć wasze siostry i dziewczyny. ale i tak zaraz mechanizm wyparcia skłoni was do wrzucania zdjęć jakiś ułomnych ludzi z brzuchami, wzrostem <175 itp, kucem na głowie, bojówkach itp w spodnich kroju typu STRAIGHT (czyli też HETERO. przypadek?)

w spodniach typu STRAIGHT wygląda się najlepiej, dobrze w 90% przypadków. natomiast w spodniach typu slim fit lub skinny wygląda się jak ułomny pedałek

spróbujcie udowodnić mi że się mylę


#modameska #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #ladnypan
o.....y - tak wyglądają normalne męskie spodnie a nie rajstopy dla chudonogich modnis...

źródło: comment_RxsN0gTbsxrZVXXtOCC8Q1PegH31rwnS.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
w spodniach typu slim fit lub skinny wygląda się jak ułomny pedałek


@ostry_boy: Musisz duzo rozmyslać o panach w obcisłych spodniach że aż wysrałes tego posta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Jeżeli o mnie chodzi to moga nawet w spudniczkach popierdzielać,nie moja sprawa.Każdy robi to co lubi ;)
  • Odpowiedz
@ostry_boy: "patrzcie jak pięknie w takich spodniach wygląda pan ze zdjęcia" czyli kręcą cię bardziej ładni panowie w takich spodniach a nie ułomne pedałki w rurkach? Kogo obchodzi twój gust, taguj #gay i tam dyskutuj o ładnych panach a ludziom bez kompleksów daj wybrać w czym sobie będą chodzić nie przejmując się opinią innych.
  • Odpowiedz