Wpis z mikrobloga

Tldr:


Ciekawy jestem Waszej opinii mirki.
Pracuje w #pracbaza gdzie w firmie jest prawie tysiąc osób. Zarobki są całkiem eleganckie między 3-5 tys na rękę (dla mnie jako kawalera jest serio spoko) co roku dostajemy podwyżki tak 4-5 procent od pensji a teraz z okazji dwóch milionów godzin bez wypadków mają zamiar nam na każdym dziale dać pizze. Pracownicy (czyli moja brygada) jest oburzona bo JAK TO TAK TYLKO PIZZA? zostałem zjechany jak walec gdy powiedziałem, że ja się cieszę bo oni nie są zobowiązani czegokolwiek nam dawać a Ci mówią, że ja żyje w jakiś innych czasach. W innych firmach to są lepsze stawki, więcej dają i dbają o pracowników. No #!$%@? jak im się nie podoba to mogą zmienić pracę ale argumentują to tak, że kredyt, dzieci itp. Czy to że mną jest coś nie tak czy z nimi?

Trochę #zalesie #feels #przegryw czy #wygryw

Oni mają rację czy ja?

  • Oni - dajcie coś więcej hurr durr 18.0% (11)
  • Ja mam rację hurr durr lepiej coś niż nic 82.0% (50)

Oddanych głosów: 61

  • 7
@odyn88 nikt nie jest idealny, a z wiekiem jak człowiek nie #!$%@? ciężko i nad sobą nie pracuje to robi się coraz bardziej wkuwiony na życie i ponury - jak taki stereotypowy przemądrzały wujek Janusz. Mówiąc im, że powinni się cieszyć nazwałeś ich niewdziecznymi prosto w twarz. A potem próbujesz budować poczucie własnej wartości szukając potwierdzenia na wykopie. A potem przychodzę ja i zgrywam przemadrzałego i może zaraz ktoś inny zjedzie mnie