Wpis z mikrobloga

@EscPL: @CzerstwaBulka: mi się Arcania podobała. Trochę beka, że bohater nie mógł pływać. Grafika świetna, muzyka też, jednak brakowało mi trochę gothicowego klimatu oraz humoru, zaś te "blokowanie" kolejnych lokacji było dość głupie.

W dodatek nie grałem, mimo że posiadam (po niemiecku :D) ale podobno mega słaby. Podobno tylko 3 questy poboczne z czego jeden to "zabij kilka wilków".

Myślę, że jako osobna gra byłaby lepiej oceniania, a tak po
@Atexor: W sumie to przeszedłem Arcanie kilka lat temu czystym wojem, pod koniec chciałem ją na siłę skończyć bo mnie nużyła a teraz? Wciągnęła mnie jak bagno, przeszedłem sobie powoli, wszystko wybiłem, zadania wszystkie porobiłem i było super. To co mogę jeszcze zarzucić grze to bardzo niski poziom trudności, nawet na najwyższym poziomie "Gothic".
Jeśli chodzi o grę magiem, to w tej grze jak najbardziej polecam. Z początku magia jest trochę
@EscPL: Może w następnym RPG spróbuję maga :P
Z Risena 1 będziesz zadowolony, zwłaszcza po Upadku Setarrif. Z dwójki jeszcze ciężko mi powiedzieć, na razie przeszedłem może 2/5 gry. Muszę znowu zacząć, bo miałem przerwę przez studia.

Ja mam tymczasem nadzieję (mam ten sam plan), że przez ew. Elexem znajdzie się jeszcze miejsce na Dzieje Khorinis.
@Atexor: Dzieje Khorinis myślałem ograć ale nie w najbliższym czasie bo przed Arcanią przeszedłem G2NK+DX11+L'Hiver (przy okazji polecam, wygląda nieziemsko :]).
@Jurigag: Niby to już tylko Arcania ale niektórzy piszą że Gothic 4... dla pewności otagowałem xD