Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 392
#starwars #miecze #saberforge i #pokazmorde

Od dziecka o tym marzyłem. Wszyscy zgodnie twierdza, że jestem na to za stary.

#!$%@?.

Od razu odpowiadam.
Miecz sprowadzałem z USA dokladnie www.saberforge.com . W Europie istnieje tylko jedna firma tworząca takie miecze na wysokim poziomie - www.jqsabers.com, jednak zazwyczaj są wyprzedani i strasznie drodzy.

Miecz to nie eksponat, nadaje się do normalnej walki, kosztował ~1600 złotych (+370 VAT).
BlackFett - #starwars #miecze #saberforge i #pokazmorde 

Od dziecka o tym marzyłem. ...

źródło: comment_hepJ4UhhctAyjWdtQfExgQdTtp0qmQFg.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackFett ludzie są mistrzami w wydawaniu cudzej kasy, tak zawsze było i będzie.

2000 za miecz to głupota ale np. 500 miesięcznie na śmierdzacy i zabójczy nałóg to normalne xD

I tak jestem pod wrażeniem że tylko taki ból dupska tu jest. Pod wrzuta z comme des garcons (longsleeve za 300 zł) to dopiero była jazda.
  • Odpowiedz
@Trajforce Ehh i wszystko musiał popsuć Exar Kun ( ͡° ʖ̯ ͡°). Eeeeeeeh coraz więcej amatorów Jedi pcha się do zostania pełnoprawnym Sithem, mam nadzieję że w końcu przejdzie ta ustawa o byciu Sithem i będą nim zostawać tylko czerwonokrwiści, bądź eksperci ciemnej strony bo na serio niektórzy nie mają ani doświadczenia i ani czystej krwi Sithowskiej i na przykład pod koniec życia zginą od Jedi i
  • Odpowiedz