Wpis z mikrobloga

@llllllll i kurna zachciało mi się w to grać. Ale byłem zblazowany jak skończyłem wszystkie wyścigi i okazało się, że ta gra ma wersję premium....... Beznadzieja. Wie ktoś może czy revolt ma pełną wersję do pobrania? Albo to samo tylko na telefon?
  • Odpowiedz
@llllllll: grasz w to nadal? ( ͡° ͜ʖ ͡°) pod siódemką wiesza mi się jak chcę przejść te najtrudniejsze wyścigi ( ͡° ʖ̯ ͡°), błąd i wyrzuca do windowsa. a wszystko przechodziłem dr. grudge'em. jak dla mnie najlepsza sterowność, mimo braku prędkości!
  • Odpowiedz
@llllllll: ech ( ͡° ʖ̯ ͡°). myślałem, że poznam jakieś triki jak to odpalić bez problemów, poza wiadomym odpalaniem ze zgodnością.
ale bym sobie pojeździł po tej trasie z zabawkami! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@llllllll: Chciałem z początku samemu założyć temat o tej grze, ale widzę że mnie uprzedziłeś.( ͡° ͜ʖ ͡°) Gra posiada wciąż aktywne community, które od kilku lat modyfikuję tę grę w każdy możliwy sposób, dodając nowe trasy, samochody. Gra jest do pobrania za darmo, zarówno w wersja multi jak i single player, wyścigi odbywają się 3 razy w tygodniu, oprócz zwykłych wyścigów odbywają się także eventy;
  • Odpowiedz