Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam jakiegoś telefonu w granicach 1000-1500 zł. Rozważam Xiaomi Mi5 albo Mi6.
Znalazłem takie opcje:
1) Mi6 Global 6/64GB - Lightinthebox.com
379.99 (telefon) + 7.44 (wysyłka) + 10.07 (ubezpieczenie od opłat) = 397.50 $
Wysyłka z Chin?? nie jestem pewien

lub

2) Mi6 Global 6/64GB - iBuygou.com
419.99 (telefon) + 6.00 (wysyłka) = 425.99 $
Wysyłka z EU + 2 lata gwarancji

1) Czy te sklepy są legitny i warto brać czy czekać na jakąś lepszą promkę na Gearbesćie czy innym sklepie?
2) Czy warto brać ubezpieczenie od opłat w opcji 1?
3) Czy możecie polecić jakieś inne telefony w tych widełkach cenowych?

#xiaomi #lightinthebox #ibuygou #mi6 #mi5
  • 14
@BudowniczyBober trolli nie słuchaj. Najpewniejsza opcja to ibg, lecz poczekał bym na jakąś promocję. Ostatnio tam bodaj był za 390 $. Jakbym miał jeszcze jakiś sklep chiński na mi6 wybrać to byłby to banggood. Reszta moim zdaniem to duże ryzyko pod każdym względem poczynając od tego czy w ogóle wyślą telefon, czy dojdzie no i kończąc na gwarancji (gdzie na lighting są to trzy miesiące a na gearbest ameby supportowe które zna
@BudowniczyBober: Jak płacisz PayPalem to LITB z ubezpieczeniem od opłat celnych jest całkiem dobrą opcją. VAT zwracają w dzień-dwa od przesłania im kwoty w PLN oraz zdjęcia kartki należnościowej. Do tego polecam cashback #yazing - daje 9% na telefony z tego sklepu.
@BudowniczyBober: Ewentualnie jak nie potrzebujesz aż 6GB RAMu Banggood ma wersję 4/64 za 360$ + 17$ PDM. Według mnie najpewniejszy sklep z chińskimi zabawkami do tego szybko wysyłają, a i przesyłka PDM zazwyczaj długo nie idzie.