Wpis z mikrobloga

piwo z trzema kropkami smakuje gorzej od tego z brakiem jakichkolwiek kropek,bo o kurde takie istnieją...


@cotosietutajstanelo: serio #!$%@? wierzysz, że browar zabiera przeterminowane piwo (za ktore ktos zaplacil przeciez, wiec mają w #!$%@? czy ktoś je wypije czy sklep wyleje XD), przywozi je do browaru(na czyj koszt?), #!$%@? puszki, wylewa to do beczki i jeszcze raz rozlewa i po tym wszystkim piwko odzyskuje wigor i można znowu je wieźć do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adekad: z chęcią obejrzałem ten filmik słynnego Tomasza Kopyry z blogu blogkopyrakom, ale tak ubogiego w merytorykę materiału dawno nie widziałem. Przez kilkanaście minut opowiada czym kropki nie są.. Przez chwilę coś tam zaczyna tłumaczyć, po czym sam to obala, trochę się mota i znowu wraca do mówienia czym kropki nie są ( _) Dobrze, że są komentarze, bo tam przynajmniej ktoś próbuje wyjaśnić..

2. skąd pomysł że ktoś już za nie zapłacił?


@cotosietutajstanelo: no a uważasz, że skąd niby biorą to piwo? Wraca do nich ze sklepu, więc ktoś już za nie zapłacił (czyt. - sklep).
Boże, ludzie. A jak mi niebieski powiedział, że jak miał 15 lat to wszyscy jego znajomi wierzyli w te bzdury o przedłużaniu ważności, to myślałam, że mnie trolluje bo jak można być takim idiotą XD

@Limonene: większość sklepów ma umowę z browarem i rozliczają się za to co sprzedadzą,te partie którym się kończy termin wracają do browaru a tam sprawdzają czy piwo nadaje się do powtórnej sprzedaży i jeśli tak to z powrotem do sklepu plus dodają kropkę.Piwo z trzema kropkami jest mniej smaczne i bardziej czuć smak puszki bo dłużej w niej przebywa.serio,to takie proste i logiczne.
@cotosietutajstanelo: takie proste i logiczne? xD
Który browar sprzeda sklepowi piwo "na krechę" i będzie chciał pieniądze dopiero po zakupie ich przez klienta? Chyba żaden.
A pomyślałeś o kosztach takiego procederu? Kto zwozi z powrotem te piwa? Kto płaci za ten dowóz? Potem ponownie sprawdzają, czy się nadaje... Jak? Otwierają 10% i próbują? Czy otwierają wszystkie puszki i zlewają, a potem puszkują ponownie? I kto dodaje te kropki? Musiałyby być chyba