Wpis z mikrobloga

@balczyk: ale się nie różnią,temat wałkowany wiele razy i tak więcej kropek niż 3 nie znajdziesz nawet na piwie,więc browary też mają 3 rozlewnie i po tym poznają w której było rozlewane piwo.kurde,napój wracał 3 razy do producenta z powodu zbliżającej się utraty ważności.to jego ostatnia próba,nawet piwo z trzema kropkami smakuje gorzej i się szybciej psuję,z reguły przed datą ważności jest już kwaśne.
@cotosietutajstanelo: ehhh trwaj przy swoim dalej...nie wiem co z wami ludzie ze wierzycie w takie brednie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przykładowo, jeden z zakładów produkujących puszki dla piw Kompanii Piwowarskiej posiada 8 maszyn natryskujących powłokę wewnętrzną. W celu łatwej identyfikacji maszyn produkcyjnych na denku są umieszczone kropki: maszyna nr 1 oznaczona jest jedną czarną kropką, maszyna nr 2 – dwiema czarnymi kropkami itd. Inna fabryka kolorowymi kropkami
@balczyk: proszę cię,nawet butelki mają tłoczone kropki,to ich termin przydatności,po trzeciej są tłuczone i recyklingowane.dawaj fotke z kropkami o różnych kolorach to uwierzę,na innych produktach podają datę i nr pakowacza a nawet zmianę nocna czy dzienna,po czym można stwierdzić która linia/maszyna wyprodukowała towar,a tu ciemnogród,jebnijmy 3 kropki
@cotosietutajstanelo nie wiem chlopczyku ile ty masz lat ale nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie. Ja juz koncze dyskusje uswiadamiajaca bo widze ze uparcie trzymasz sie swoich bzdur mimo braku zadnej wiedzy na ten temat. Czasami zaufaj komus starszemu i doswiadczonemu w danym temacie o ktorym ty nie masz bladego pojecia.
@balczyk: raczej starszy nie jesteś i nie mów do mnie chłopczyku,ale dopóki nie udowodnisz mi tego o co się kłócimy to nie przyznam ci racji.Powinieneś sam przedstawic mi dowód żebym się zamknął i powiedział przepraszam,masz rację...a nie zarzucał mi trzymanie się bzdur,piwo z trzema kropkami smakuje gorzej od tego z brakiem jakichkolwiek kropek,bo o kurde takie istnieją...
Jak pracowałem w DE na lakierni części do Audi / VW to kropkami znaczyliśmy od środka zderzaki, które były już raz pomalowane i wracały z jakąś wadą. Każdy mógł mieć max. 3 kropki.
@NickciN: > A co dokładnie oznaczają te kropki na tych puszkach? Kropki nie powstają w browarze, kropki powstają w fabryce produkującej puszki. Kropki pełnią funkcję identyfikacyjną partii wyprodukowanych przez poszczególnych producentów – mają za zadanie informować producentów opakowań oraz pracowników z jakich puszek korzysta dana partia piwa.
źródło