Wpis z mikrobloga

Witam, czy ktoś byłby tak miły i doradził mi jaki rower trekkingowy najlepiej kupić ? Zależy mi na 27 biegach i hamulcach tarczowych i duzych kołach. Mam 163 cm wzrostu i długosc nogi to 71 cm wiec rama też nie moze być za duza. Wydaje mi sie ze 17stka. Kwota do której moge zakupić rower to 2,5 tyś. 3 tyś ewentualnie ale to musiałby faktycznie być jakiś super extra zeby dołożyć te 500 zl. dodam, ze tym rowerem. Bede jeździła w górach w trakcie urlopu a takto po mieście. #rower #sport #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, czy ktoś byłby tak miły i doradził mi jaki rower trekkingowy najlepiej kupić ? Zależy mi na 27 biegach i hamulcach tarczowych i duzych kołach. Mam 163 cm wzrostu i długosc nogi to 71 cm wiec rama też nie moze być za duza. Wydaje mi sie ze 17stka. Kwota do której moge zakupić rower to 2,5 tyś. 3 tyś ewentualnie ale to musiałby faktycznie być jakiś super extra zeby dołożyć te 500 zl. dodam, ze tym rowerem. Bede jeździła w górach w trakcie urlopu a takto po mieście. #rower #rowerowyrownik #sport #pytaniedoeksperta #pytanie

@NiebieskaMirabelka:
Twój wpis wygląda na błędny i nie zostanie uwzględniony w statystykach. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.
Jeśli masz pytanie lub pomysł na rozwój rowerowego równika, użyj tagu #rrtech.
Możesz od razu zmienić tag #rowerowyrownik na #rrtech, edytując swój wpis.
Na tagu #rowerowyrownik odpowiedzi nie udzielamy (sluży on tylko do wpisywania wyników
  • Odpowiedz
@geuze: wczoraj bylam w sklepie rowerowym i chyba dla mnie najlepszy bedzie jednak jakis cross. bo ja bede nim przede wszystkim jezdzila w miescie ale kocham tez wyprawy w gory kilka razy w roku. dlatego chyba cross bedzie najlepszy bo na waskich oponach po miescid bedzie o wiele lepiej i w terenie tez lepiej niz na trekkengowym
  • Odpowiedz