Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, o wchodzeniu w swiadomy sen powiedziano wiele, a czy sa sposoby nie snic w ten sposob? Pozbylam sie chmematu koszmaru, ktory meczyl mnie wiele lat - super, ale teraz to wpada nawet kiedy nie chce, ostatnie kilka nocy mimo woli. dzis nie moglam wyjsc z tego snu mimo zastosowania metod (uf! Ze obylo sie bez paralizu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ), co robic?
  • 9
@Modanasukcess raz doswiadczylam i potem przestalam sie starac o swiadomy sen. To bylo straszne! Minelo realnie ze 2 lata i swiadome snienie wrocilo samo z siebie, nie wiem jak sobie z tym radzic. Pierwsza noc byla super, bo sny byly pozytywne, dzis przydarzyl sie przygnebiajacy sem i nie chcialam nim sterowac, tylko sie obudzic. Racjonalizowalam, tupalam, szukalam halasu, mowilam do innych o tym a i tak w tym tkwilam zbyt dlugo (
@kawazrana Mi samo przeszło po 10 latach. Kiedyś potrafiłem podczas świadomego snu wybudzać się kiedy chcę, ale w końcu mózg zaczął robić mnie w #!$%@? i udawał, że się wybudziłem.. dalej śniłem. A ostatnio zatraciłem całkiem zdolność świadomych snów.
@11mac11 no tu szukam przyczyny, rozmawialam o tym ostatnio z niebieskim przed snem i potem sie zaczelo. Jesli chodzi o sny mam mocno chlonna podswiadomosc, wystarczy odcinek serialu czy film i zaraz snia mi sie postacie. Teraz gadalismy o swiadomym snie wlasnie :/ musialam przejsc przez to, wyszlam z pomieszczenia w ktorym sie to dzialo we snie, ale i tak ryje mozg :/
@KAKU to zalezy, co sie sni. Jak przygody to zarabiscie, jak np krzywda bliskich, czy zmarli to slabo :/ mozna nim sterowac, mozesz racjonalizowac, poruszac sie tam, gdzie chcesz itd