Wpis z mikrobloga

Czytajc te wszystkie wpisy pod tagiem #tinder, artykuł naukowy na temat tego czym różni się mózg człowieka (samoświadomy procesor) od maszyny Turinga oraz to że pierwszy android będzie w 2050 naszły mnie rozkminy o przyszłości społeczeństwa.

1. Rola piękna po 2050. Wydaje mi się że spadnie to do minimum ponieważ każdy będzie w stanie kupić sobie robota idealnego dla nich samych. Piękne kobiety prawdopodobnie stracą tzw. "atencje" ponieważ każdy facet będzie miał równie ładną, a nawet ładniejszą dziewczynę w domu. W takim razie może rzeczywiście w końcu będzie się liczył charakter (wiele kobiet o tym chyba ostatnio zapomniało chyba).

2. Rola kobiety po 2050. No właśnie to mnie zastanawia najbardziej. Już nie od dziś wiadomo, że to faceci rządzą światem. Jeżeli dodać jeszcze do tego to że piękno kobiety przestanie mieć znaczenie to możemy żyć w czasach kiedy to kobiety będą tylko pełniły funkcje rozrodczą, a nawet i nie koniecznie ponieważ w planach z tego co czytałem jest również stworzenie stucznego inkubatora, który zastąpi macice i to jeszcze przed 2050 rokiem. Smutne ale prawdziwe.

Zapraszam do dyskusji co sądzicie o tym wszystkim.
#podrywajzwykopem
#przemysleniazdupy
#przemyslenia
#takaprawda
  • 5
@Jinnek: Nie do końca bo obecnie jest wyścig szczurów kto pierwszy zbuduje takiego robota (jest chyba 5 koncernów), a czemu jest? Kasa. Pierwsza firma, która zbuduje takiego androida zarobi niewyobrażalną górę pieniędzy. No ale jeżeli chodzi o zapotrzebowanie to masz racje.
@arnoldvon: Feministki będą ostro protestować. Na całym świecie nie zakażą a od czego jest blackmarket a faceci będą mieć #!$%@?. Jak chcą mieć emocje to wczytują losową konfigurację z internetu i się bawią, a potem znowu zmieniają konfiguracje na uległą. Roszczeniowe dziewczynki same nie wiedzą, czego chcą, więc w androidach spełnienia nie znajdą. Nie będzie ciśnienia na kobiety to będą musiały pajacować przed mężczyzną jak będą chciały jakiegoś mieć.