Wpis z mikrobloga

Tak sobie siedzę i myślę ze w sumie nie mam już jakieś wiekszej ochoty na granie w tryb #fut w #fifa18 Licznich zarobionych przeze mnie coinsów na platformie #xboxone zatrzymał się na ~4,700,000 już w grudniu, a od tamtej pory zagrałem zaledwie kilka meczów. Tu pada pytanie czy istnieje jakaś możliwość "spienieżenia" takiego konta lub samych monet które się na nim znajdują? Czy ktoś z Was "bawił" sie w coś takiego i czy tego typu zabawy są bezpieczne? Dajcie znać.
  • 14
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: możesz całe konto sprzedać, nie jest Twoje główne? takie konto możesz wrzucić na ebayu na licytację i na pewno pójdzie za ładną kwotę. Osobno to spora ilość coinsów, na allegro za 100k ps4 max 40 zł, bardziej realne przy negocjacjach ludiz na pw i kupnie większych ilości 35 zł. Na ebayu przynajmniej 10 zł więcej na sztuce, ale przy sprzedaży 4,7kk trzeba się trochę namęczyć, żeby zawczasu nie dostać
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: polecam wziąć pod uwagę, że jeśli nie masz pewności, że zrobisz to bezpiecznie to lepiej sprzedaj za niższą cenę komuś kto wyczyści ci całe konto, bo niejeden już stwierdził, że #!$%@? ceny na stronach, sprzedam samemu i poległ po pierwszym 100k mając na koncie 2 mln
  • Odpowiedz
@bartush: Rozumiem że przy sprzedaży calego konta fut tracę swoj email (logowanie do fut webapp) i konto xbox? Niestety Fife 18 mam tylko na nośniku i nie kupowałem jej cyfrowo. Mam za kilka innych gier zakupionych cyfrowo.
  • Odpowiedz
@chim3ra: aktualnie to mówisz o jakim okresie czasu? Pogoniłem 2kk w ciągu ostatniego miesiąca + jakieś drobne i nie było problemu. Pomijam retardów co sprzedają goldy po 10k*10 zawodników
  • Odpowiedz
@bartush Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym połączeniem. Jezeli ktos dostał by dostęp do mojego hasła i loginu xbox, a dodatkowo login (email) i hasło do EA to niemoglby sie zalogowac na moje konto na innej konsoli? Oczywiscie zakładając ze ma juz Fife 18 w napędzie lub wcześniej zakupioną ją cyfrowo na innym koncie na swojej konsoli.
  • Odpowiedz
@bartush: Przed momentem sprawdzałem że większość gier "przypisanych do konta" to jednak gry z "abonamentu Xbox Live Gold", jedynie Fifa 17 i Carmageddon Max Damage są zakupione cyfrowo. Więc nie będzie to jakaś duża strata jeżeli sprzedałbym całe konto z tymi grami.

Muszę przemyśleć temat, a może jeszcze podrzucę jakieś screeny z samego Futa, mam tam sporo kart specjalnych "niewymiennych" z SBC, właściwie wszystkie SBC Ligowe zrobione.
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: Sprzedałem na przełomie grudnia/stycznia ~2kk coinsów na jednym z serwisów i dostałem 600 PLN. Dzień po skończeniu przelewania, EA skasowało mój klub, bo wykryli co się zadziało.
  • Odpowiedz