Wpis z mikrobloga

Michu do Virusów został wypożyczony na razie na 30 dni... Ciekawe co będzie dalej i co oznacza informacja, że o kolejnych zmianach dowiemy się w marcu. Michu zostanie potwierdzony, czy też kolejna zmiana?
#csgo
  • 11
@The_Riddler: mimo wszystko wolę polski team VP. Kinguin z Portugalczykami to już nie to samo...
Niby przejściowy, ale Kinguin puściło go na ten miesiąc... więc mogą za niego już teraz testować kogoś innego.
@kaka123: taki scenariusz jest też w #!$%@? możliwy :) ale myślę, że można coś było zorganizować, nie wiem niech chociaż symbolicznie zagrać jedną rundę, cokolwiek - jak w piłce nożnej, ostatnie 5 minut 1wszej połowy. Myślę, że się należy Wiktorowi.
@CeZ_: trzymać typa ponad miesiac w teamie, #!$%@? nastepne turnieje lanowe tylko po to zeby chlop mogl sie pozegnac. przeciez rownie dobrze niech napisze do gosci z esla, zalatwia mu 5 minut przed meczem i niech sam przyjedzie, to go ludzie pozegnaja z szacunkiem i tyle, a nie jakis makaroniarz bedzie pisal ze powinni go trzymac w skladzie zeby mogl przyjechac na iem