Wpis z mikrobloga

@maciek234 Our subject is Hwan Moon, a 21 year old born in The United Kingdom. During The Incident, Hwan Moon was in Japan hiking. He claims he is closest to his uncle.

Based on our interrogation, we determined that Hwan Moon was recruited by his sister Clara into Buddhist terrorist group 'Four Truths' to play an unknown role in The Incident.

Punishment: Indefinite detention.
@maciek234: Kiedyś spotkałem Owsiaka na pogrzebie jakiejś sławnej osoby.
Podchodzę do niego i mówię "Cześć Owsiak ty #!$%@?" a on tylko "elo" i odwraca głowę.
Sprzedałem mu blachę w potylicę i mówię "Słuchaj mnie bo ci nie dam kasy na ziarno dla kur".
Jurek coś tupnął, coś mruknął ale mówi "Dobra, słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia?". "Czemu sprzedawałeś uran Czeczenom?" Jerzy Owsiak powiedział do mnie "Ty #!$%@? gnoju"
Odwoziłem moją babcię do domu po rodzinnej imprezie. Włączyłem sobie grzanie siedzenia i przez przypadek jej również. Babcia ma 94 lata i nie miała pojęcia, że istnieją takie cuda. Zaczęła się drzeć, że tyłek jej się pali i zrobiła taki raban, że straciłem kontrolę nad autem i wjechałem w rów. Auto służbowe, odebrane w zeszłym tygodniu. YAFUD
@maciek234: Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum. Integer
Facet zamknął własną głowę w klatce, aby przestać palić papierosy. Tylko jego żona ma do niej kluczyk i otwiera ją jedynie kiedy mąż ma zjeść posiłek.