Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie nie spotykają się na piwo do pubu/baru oglądać start czegoś takiego jak Falcon Heavy? Nie rozumiem tego, srają się o jakieś zjeb*ne kopanie piłki po boisku przez 22 spoconych facetów. Ja bym chętnie w jakimś ciekawym towarzystwie obejrzał start Falcona z Teslą przy piwku na dużej plazmie.
To właśnie pokazuje, dlaczego świat jest tak zacofany - wiara w bożki, ułomne, nierozwijające hobby, głosowanie na tych samych ludzi, którzy ciągle jeb*ą wyborców w d*pę...

#spacex #wroclawskiewykoppiwo #kosmos #kiciochpyta #astronomia #elonizm
Wołam Wrocław, bo może ktoś jednak będzie chciał i odzyskam choć trochę wiarę w ludzkość?
  • 66
  • Odpowiedz
Dlaczego ludzie nie spotykają się na piwo do pubu/baru oglądać start czegoś takiego jak Falcon Heavy?


@ziuaxa: Bo mecz może trwać dobrze ponad 2 godziny, a ile trwa start takiej rakiety? 10 minut?

Nie rozumiem jak może panować kult oglądania piłki nożnej, która w żaden sposób nie pcha naszej planety w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kompek tak, na pewno Janusz i Grażyna, tudzież Seba i Karyna mają akcje na giełdzie wykupione. Był jeden prezes, będzie następny. Takie info jak najbardziej powinno być - ale nie na głównej onetu, tylko jakiegoś wortalu finansowego. O tym, że był ten prezes, że go odwołali nikt za cztery tygodnie pamiętać nie będzie. O dzisiejszym starcie Falcona Heavy będą pisać w książkach przez najbliższe sto lat, a o frunacej po orbicie
  • Odpowiedz
  • 14
@ziuaxa człowieku, wchodzisz do szamba pokroju Onet i WP i jesteś ciężko zaskoczony, że tam gówno jest? A co do portalu finansowego, to samo można napisać o starcie Falcona - że to powinno być na portalu poświęconym astronautyce, była taka rakieta, będą kolejne. O SpaceX też bym już dawno nie słyszał, gdyby nie ciągły spam na wykopie. Pogódź się z tym, że ludzie mają różne zainteresowania, a oglądanie jak kawał blachy
  • Odpowiedz
@ziuaxa: A kto ci broni zaprosić ziomków i poprosić barmana by ci to puścił na jednym tv w pubie? Przecież praktycznie każdy pub puszcza na żądanie klienta to co on chce. No ale jak czekasz, że jakiś pub zrobi wydarzenie, że zapraszamy na brandzlowanie się do nowej rakiety elona na FB to rzeczywiście możesz się nie doczekać.
  • Odpowiedz
@ziuaxa Ja byłbym za i to bardzo. Specjalnie kupiłem sobie piwko na ten start. Jak jesteś z katowic/sosnowca/zawiercia i ogółem te okolice to ja bym był za ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Był jeden prezes, będzie następny. Takie info jak najbardziej powinno być - ale nie na głównej onetu, tylko jakiegoś wortalu finansowego. O tym, że był ten prezes, że go odwołali nikt za cztery tygodnie pamiętać nie będzie.


@ziuaxa: Odwołują prezesa jednej z większych i ważniejszych polskich spółek i to nie jest Twoim zdaniem godne żadnej informacji? Kuuurwa, człowieku, strach pytać co w takim wypadku jest ważne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O dzisiejszym starcie Falcona Heavy będą pisać w książkach przez najbliższe sto lat, a o frunacej po orbicie Tesli pewnie
  • Odpowiedz
@ziuaxa: Bo to wymaga zainteresowań albo wiedzy - smutna prawda, a decyduje większość.
Z resztą wszystkie proste, ale rozgłaśniane tematy przez media mają największe branie.
Jakby to było dobrze rozreklamowane, to każdy biegł by do baru na start Falcon Heavy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziuaxa spokojnie stary, rozumiem Cię. To trochę jak pływanie w szambie i mówienie wszystkim ze jak za szeroka otworzą usta to udławią się gównem na co oni zaczynają na Ciebie z szeroko otwartymi gębami wrzeszczeć żebys się zamknął bo jest im ciepło. Rozrywka jak oglądanie pustych rzeczy w tv czy internecie też jest fajna, tak samo jak oglądanie startu nowoczesnej rakiety. Problem pojawia się kiedy instynkt stadny jak w przypadku tego
  • Odpowiedz