Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie nie spotykają się na piwo do pubu/baru oglądać start czegoś takiego jak Falcon Heavy? Nie rozumiem tego, srają się o jakieś zjeb*ne kopanie piłki po boisku przez 22 spoconych facetów. Ja bym chętnie w jakimś ciekawym towarzystwie obejrzał start Falcona z Teslą przy piwku na dużej plazmie.
To właśnie pokazuje, dlaczego świat jest tak zacofany - wiara w bożki, ułomne, nierozwijające hobby, głosowanie na tych samych ludzi, którzy ciągle jeb*ą wyborców w d*pę...

#spacex #wroclawskiewykoppiwo #kosmos #kiciochpyta #astronomia #elonizm
Wołam Wrocław, bo może ktoś jednak będzie chciał i odzyskam choć trochę wiarę w ludzkość?
  • 66
  • Odpowiedz
@ziuaxa: czas od startu do lądowania Falcona 9 to jakieś 8-10 minut, więc dobrze ust nie zamoczysz xD
FH może będzie trwał ciut dłużej, ale to wciąż zbyt krótko na wypicie piwa

  • Odpowiedz
@ziuaxa: Jeśli mają na tyle otwarty umysł to zadają sobie podobne pytanie o tobie.
Mało kto ogarnia że jakieś 100+ lat konkretnego rozwoju naukowego dało nam wszystko co mamy.
Przez prymitywne ludy jesteśmy uważani za bogów (kult cargo).
Pytanie jest takie czy chcecie wyznawać bogów czy być bogami ?
  • Odpowiedz
@Golomp: @Golomp: Widzisz jakieś inne wyjaśnienie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Marcinnx: oj dobra, jak się ludzie umawiają na skoki narciarskie to "ich skoczek" też skacze raptem z pół minuty może. I tyle emocji. Przykładów jest dużo. Poza tym nie spotyka się w takich miejscach dla samego oglądania, ale też do pogadania, wymienienia się poglądami - czy to nie jest oczywiste?
  • Odpowiedz
@ziuaxa Bo puby pokazują wydarzenia, które przyciągają klientów. Chcesz obejrzeć start Falcona z innymi ludźmi przy piwku, to spróbuj ich zebrać na jakiejś lokalnej fejsbukowej grupie, z czasem będzie Was wiecej i przy kolejnej podobnej okazji może ktoś wychyli się z tym, że jego szwagier ma lokal i w sumie warto spytać. Jeśli czegoś nie ma to zamiast narzekać może warto wykazać się inicjatywą?
  • Odpowiedz
@ziuaxa: O co Ty się pocisz, człowieku? Że większość ludzi nie interesuje się tym, co Ty?
Ja też w sumie chętnie bym coś takiego obejrzał w knajpce i nawet mógłbym to załatwić, ale po prostu trzeba zebrać chętnych, a nie płakać w internecie na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@ziuaxa: nie zawołałeś wrocławia a tylko wroclawskich pijaków ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale trochę w tym wołaniu jest logiki

o której jest ten start? może jakiś "niech ktoś" da radę to zorganizować - wynająć ekran w knajpie i podpiąć tam YT to chyba nie będzie dla nikogo problem (byle to nie była piwnica w Mleczarni gdzie nawet telefon gubi zasięg), i na gotowe to i sam
  • Odpowiedz
@Hellvis: @Francisco_dAnconia: oprócz tego, że się pocę i narzekam, to jakbyście nie zauważyli - właśnie z taką inicjatywą wyszedłem.

Że większość ludzi nie interesuje się tym, co Ty?

Tak, dziwi mnie to. Nie rozumiem jak może panować kult oglądania piłki nożnej, która w żaden sposób nie pcha naszej planety w przyszłość (wręcz przeciwnie, hołdowane jest celebryctwo, gdzie wielkie gwiazdy sportu zarabiają setki milionów, do tego ogromne przekręty, łapówkarstwo,
ziuaxa - @Hellvis: @Francisco_dAnconia: oprócz tego, że się pocę i narzekam, to jakby...

źródło: comment_yg63Rf4pj8BFKzqL5G9HA7heeqyYrmNf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 246
@ziuaxa Nie wyszedłeś z żadną inicjatywą, tylko narzekasz, że ludzie są #!$%@?. Ty nie rozumiesz jak można oglądać piłkę nożną, inni nie rozumieją jak można jarać się rakietami. Znajdź ludzi o podobnych zainteresowaniach i razem z nimi je rozwijaj zamiast #!$%@?ć jaki to jesteś lepszy od reszty i AMBITNY, podkreślam AMBITNY.
  • Odpowiedz
@ziuaxa: Ile Ty masz lat, że jeszcze żyjesz bezproduktywnym idealizmem (w odróżnieniu od produktywnego, bo taki też istnieje)? Jeden męczącym dupę głosem, który nic nie wnosi, drugi przynosi wymierne efekty. Zgadnij który jest który.
  • Odpowiedz
No nie wiem, może fakt że jest środek tygodnia i większość ludzi wstaje kolejnego dnia do pracy albo szkoły?@Golomp: Start jest o 19:30. Niektórzy to o tej porze wracają ze szkoły/pracy/zajęć. Please.


Pominę idiotyczne teksty mistrzów trollingu i hejtu, bo szkoda mi czasu na kretynizmy typu "zamiast #!$%@?ć jaki to jesteś lepszy od reszty".

To póki co 4 chętnych. Jeszcze ze dwie osoby się zgłoszą można coś jutro pokombinować. Do 19:30 dużo czasu.
@
  • Odpowiedz