Wpis z mikrobloga

#watchboners #zegarki #gshock #casio# jest tu ktos kto uzywa rangeman GW 9400-1?
Chodzi mi o ro czy jestescie zadowoleni i czy wart jest 180 euro? Bo w sumie ma wszystkie funkcje ktorych mi brakuje w standardowym zegarku.
https://www.eglobalcentral.eu/casio-g-shock-professional-rangeman-triple-sensor-watch-gw-9400-1-black.html?gclid=Cj0KCQiAnuDTBRDUARIsAL41eDrSJ2q8k0JRiDLoBeWEV8fhWQXvSIl_VjHKFJiooFmr_HVQd4HkrDMaAgRLEALw_wcB#/product/12773
  • 17
@escoban: Nie twierdzę ze większość sklepów ma podróbki ale też na tym myślałem i dołożyłem ostatecznie ;)
Mam np. informacje (nie jest to 100%) gdzieś wyczytaną że Casio produkuje chyba 3 wersje tego modelu i mogą wyjść takie sprawy ze np. Zegarek w wersji na Japonię nie będzie łapał sygnału wave ceptora z Berlina.
@escoban: Ludzie z zegarkiclub kupują tam dość często, nikt podróbki nie dostał, tyle że gwarancja jest taka sobie.

Cena? A co mają powiedzieć ludzie którzy w salonie widzą np. Wengera za 900 a w sieci za 300 i też oryginał?
:-)

Gx
@Gixaar: ja oczywiście żadnego sklepu nie oczerniam. Zegarkiclub ma faktycznie ok opinie ale kolega podaje ceny w $ wiec nie wypowiadałem się o pl dystrybucji. Przestrzegam ogólnie bo jak zgłębiłem temat to roi się od podróbek niestety...
@Gixaar no ja mam jeden sklep w irlandii co go sprzedaje za 220e a drugi gdzies w europie za 180e. No i bije sie z myślami. Srednio mi sie chce placic 300$ z oryginalnej steonu casio. Z drugiej strony jaknmi wysla syf to co?
@escoban
@Jertort:

Stacje radiowe nadające sygnał do synchro używają różnych częstotliwości w różnych częściach świata i zegarek musiał być w wersji na dany rynek, ale teraz większość Casio ma Multiband 6 który może odebrać dowolną byle był w zasięgu.

Owszem podróbek bywa dużo, decyzję gdzie i za ile kupić to już trzeba samemu podjąć.

Gx
@dobrywuj zalezy ike mi dadza gwarancji. Czytalem tez o ludziach ktorzy go nosza od 4 lat i sie nic nie dzieje. On byl wypuszczony w 2013. Gorzej jak to sie stanie po gwarancji ale cena tez jakos super zaporowa nie jest i tak