Wpis z mikrobloga

Zacząłem ostatnio pykać w gierki. Kompa mam dobrego, troche wolnego czasu i jakoś tak wyszło, że pobrałem dwa tytuły: Left 4 Dead 2 i Team Fortress 2.
W L4D pograłem 30 minut i odpuściłem, a w TF'a grałem prawie cały weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gra jest ciągle bardzo grywalna, jednak zupełnie różna od samej siebie tuż po premierze. Zdecydowanie mniej gra się standardowych map, jak cpgravelpit, cpgranary, cp_dustbowl i szkoda, bo tam rzeczywiscie można było poprowadzić jakąś strategię, a na mapach typu orange-3, orange-5 itd... z góry wiem, że serwer jest nastawiony na deathmatch :p
Druga sprawa, przestałem grać tuż przed pierwszymi aktualizacjami z achievementami i nowymi brońmi (krietzkrieg dla medyka, siła natury dla Scouta itd.) ale wtedy bronie było można odblokować za achievementy. Teraz chyba jest inaczej, teraz wszystko trzeba wylosować lub kupić. Jeżeli się mylę, niech ktoś poprawi ;)

ps. jak chcesz pograć – zagrajmy razem :)

#teamfortess2 #tf2 #gry #steam
kartoszkivip - Zacząłem ostatnio pykać w gierki. Kompa mam dobrego, troche wolnego cz...

źródło: comment_hmL1G7lUMXKyLvZNChhp86tK65hDFjxE.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kartoszki_vip: Większość broni biedoczapki i 1 drwinę masz za free...ostatnio były kontrakty (płatne i darmowe)
i w tych darmowych było 5 broni do zgarnięcia...a resztę to tylko z dropu lub z wymiany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kartoszki_vip: Moim zdaniem obecnie warto zainwestować w 1-2 klucze, i wymienić na refa (obecna cena 1klucza - 36.66 ref) i trade'ować się na różne czapy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za 3-5 refów już coś fajnego można wyrwać (polecam stronę backpack.tf do sprawdzania cen itp)
  • Odpowiedz