Wpis z mikrobloga

Witam,
jeszcze przed świętamy za namową brata zainwestowałem jakieś 9500 zł w bitcoina. Z tego co pamiętam był on wtedy za około 17k $. Niedawno wróciłem z roboty (Pracowałem w Norwegii, ciężkie warunki, nie miałem przez ten czas Internetu) i nie zaglądałem w świat kryptowalut, a teraz patrze, że kurs BTC spadł do jakiś 8k $. Myślicie, że BTC będzie jeszcze rósł czy bańka pękła i najlepiej wyjść z giełdy i ograniczyć straty? Mirki, mirabelki pomóżcie!!
#kryptowaluty #btc #bitcoin #pasta
  • 17
@N0med: pomyśl - ile byłby wart bitcoin i czy byś w niego zainwestował gdyby nie można było go wymienić na realne $ czy PLN? Nikt by go nie kupił nawet za 1 zł jeśli by nie czuł że na tym nie zarobi w realnych pieniądzach - więc kryptowaluty same w sobie są gówno warte,żyją tylko dlatego że są spekulanci i naiwniacy. Ty jesteś naiwniakiem.Jeśli spekulanci będą pompować bańkę i będzie więcej
@BoskiPiotr: To prawda, zarobić można jak i stracić, ale sensu to raczej nie ma. Chyba, że po prostu trzeba lat, żeby kryptowaluty ustabilizowaly się bo będzie można za nie płacić w sklepach i zacznie funkcjonować jako normalną waluta.