Wpis z mikrobloga

Swojego czasu zakupiłem Gears Of War 4. W pudełku były kody na pozostałe części. Powoli je ogrywałem, aż dotarłem do GoW3. Tu pojawiło zniesmaczenie. GoW3 nie posiada polskich napisów, gdzie pozostałe części były spolszczone. Pogrzebałem po internetach i okazuje się, że GoW3 posiadały polonizację (napisy) ale występują one tylko w wydaniu płytowym z polskiej dystrybucji. Trudno, gramy dalej, bo historia robi się naprawdę ciekawa a to ostatnia część trylogii.
To już drugi raz jak xbox próbuje mnie zangielszczyć. ReCore: Definitive Edition, który występuje w XGP, również jest tylko w języku ang.
#xboxone #gorzkiezale
  • 8
@Re-volt: Wiem, ale o Gears Of War 3 temat się rozchodzi. Wszystkie poprzednie części występują z napisami pl, a tylko ten jeden produkt już nie. Ewenement. Bardziej spodziewałem się po GoW1, że będzie po angielsku.
@Deltamir to ja się wyłamie, dla mnie GOW4 to była porażka, aż sprzedałem 15zl taniej niż kupiłem.
Ale i tak wygryw bo akurat w tym samym czasie była za 1zl w EA Acces do ogrania. Podsumowując, strzelanka nie w moim klimacie.
@Deltamir: Przekonamy się. Chcę dokończyć fabułę, bo zakończenie dwójeczki było zaskakujące. Patrzyłem ceny wersji płytowej z pl i są horrendalnie wysokie jak na rok produkcji 40-50 zł.