Wpis z mikrobloga

Ej. Właśnie się dowiedziałem, że jak w UK chcę kupić piwo - nawet takie siki, po 2% - a jest ktoś ze mną, to ten ktoś też musi się wykazać ID i potwierdzeniem pełnoletniości, albo zabiorą ci piwo :/ Wie ktoś może o innych zasadach o których powinienem wiedzieć...?

#gorzkiezale

#aqwartpyta
  • 32
  • Odpowiedz
@Aqwart: Oj, wyluzuj, dorośniesz to będziesz mógł kupować :D "The legal age to buy liqueur chocolates is 16". Na chwilę obecną możesz kupić legalnie czekoladki. Ja bym brał kilka opakowań i nie marudził :D
  • Odpowiedz
@Wapniak: W sobotę ostatnią szedłem po mieście nocną porą ze sklepu, na ulicach jedna wielka impreza, kluby nocne czynne wszystkie, mnóstwo dziewczyn (rozmiarów wieloryba notabene -.-) w strojach króliczków playboya. W pewnym momencie trójka dzieciaków podchodzi, no 10lat to max i pytają ładnie kulturnie po angielsku, "excuse me, could you please buy something for us?" :P Już czułem nosem co się święci, ale pytam, co. Odpowiedź była prosta i rzeczowa
  • Odpowiedz
@Aqwart: Dziwi mnie to, że większość dziewczyn co chodzi na imprezy to nie są piękności, tylko takie średniawe/średniawo-brzydkie. Nie to, żebym komuś ubliżał, no ale w pl takich grubych nastolatek to ja nie widziałem :/
  • Odpowiedz
@Wapniak: a daj spokój, jak się wtedy po mieście przeszedłem i zobaczyłem co się wylewa - bo inaczej się tego nie nazwie - z dyskotek to mi odebrało apetyt, od teraz będę unikał piątkowych i sobotnich nocnych spacerów ;d
  • Odpowiedz