Wpis z mikrobloga

Mam problem z Windowsem 10, a konkretnie z jego aktualizacją, która dręczy i męczy non stop. Wczoraj odinstalowałam Windows 10 Update Assistant, po czym dzisiaj znowu pojawił mi się w programach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałabym odinstalować to, co zaznaczyłam w załączniku na żółto, ale obawiam się, że mój system dostanie wylewu. Nie wiem czy moje obawy są słuszne i co w takim razie zrobić innego, żeby jednak te aktualizacje wyłączyć?
#komputery #systemyoperacyjne #windows #windows10 #informatyka
Pobierz fotografiola - Mam problem z Windowsem 10, a konkretnie z jego aktualizacją, która dr...
źródło: comment_HaiQmnhCGdsOxNYhBuhauohhRjNTBg4f.jpg
  • 8
@fotografiola: wymień dysk na ssd. to nie rada, tylko rozkaz. jak kupisz następnego laptopa, to przełożysz do niego ten dysk. Jak kupisz komputer to przełożysz ten sam dysk. Ten dysk będzie z tobą na dobre i na złe. to będzie twój najwierniejszy przyjaciel.
@fotografiola: SSD jakieś 120GB na sam system i zobaczysz przyśpieszenie działania i ładowania systemu, jak potrzebujesz więcej miejsca to albo trzymanie archiwalnych rzeczy na zewnętrznym dysku (można np kupić kieszeń USB i wsadzić tam stary dysk na którym jest obecny system ~koszt 30-50PLN) ew można kupić kieszeń/adapter w miejsce CD/DVD i tam wewnątrz laptopa mieć podpięty dysk który będzie widoczny z poziomu systemu.
CD/DVD jest mnie osobiście w ogóle nie potrzebne,
@kici666: Można powiedzieć, że jestem biedną studentką, dlatego póki co chciałabym sobie poradzić z aktualizacją ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jednakże dzięki za rady ;) Mam nadzieję, że skorzystam w przyszłości ;)
@fotografiola: uwież, że warto odłożyć przez jakiś czas a niewątpliwie Twoja produktywność wzrośnie i zmaleje poziom frustracji o stresu spowodowany "zamulaniem". jako studentce zapewne nie brakuje Ci stresu i nerwów