Wpis z mikrobloga

@goomba-pl: Nie wypociny tylko twórczość. Ludzie wysyłają mi prezenty i donejty, ludzie wyczekują moich filmów i dopytują na privie kiedy będą kolejne. A wiesz dlaczego? BO MNIE LUBIĄ! W przeciwieństwie do ciebie. A ciebie nikt nie lubi, bo nie ma za co cię lubić. Jesteś sfrustrowanym hejterem, który potrafi tylko pluć jadem. Nie masz też fanów ani żadnych talentów czy jakiejkolwiek wiedzy. Nie osiągnąłeś nawet 1% tego co ja stworzyłem na
  • Odpowiedz
@Axelio: Często wprowadzasz w błąd swoich widzów przez twoje braki w wiedzy i ślepy bezmyślny fanatyzm. Zabawne, że masz czelność pisać coś o mojej wiedzy i talentach. Może podaj jakiś przykład gdzie wprowadziłem kogoś w błąd ze względu na moje braki w wiedzy? Nie podasz, bo coś takiego się nigdy nie miało miejsca. Ja mogą podać dziesiątki przykładów twojej niekompetencji.
Na każdą krytykę twoich wypocin reagujesz agresją i zamiast wysilić się
  • Odpowiedz
BO MNIE LUBIĄ!


@Axelio: I wcale nie jesteś lubiany po prostu wszystkich którzy mają odmienne zdanie blokujesz. Tworzysz kółeczko wzajemnej adoracji zrzeszające podobnych tobie oszołomów. Pewnie z połowa twoich subskrybentów ogląda twój kanał dla beki, jesteś pośmiewiskiem, a nie idolem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Znaki-alfanumeryczne: milion subów mają ze ściemy jaką zaserwowali swoim widzom gdy licznik utknął przed milionem.
Nagrali film w którym kłamali że osoby z aktualnymi subami będą otrzymywać filmiki a reszta która nie za subuje w ciągu iluś tam dni będzie musiała płacić za dostep bo mają zajebisty sposób na wykrywanie kopii swoich filmów.
Oczywiście była to wielka ściema i jak tylko termin minął filmik skasowali i temat uciszyli.
  • Odpowiedz
@dimian: Strasznie się skomercjalizowali, szczególnie w ostatnich miesiącach, nawet we wczorajszym wideo jest reklama WoT'a, którą ostatnio rzygam. Jeszcze tylko w lodówce WoT'a nie widziałem.
Ale swoją drogą to w dużej mierze wina YT, zdemonetyzowali im większość filmów i chłopaki szukają pieniędzy gdzie się da - jak odpalą patronite to ich wspiorę.
  • Odpowiedz