Wpis z mikrobloga

@johnkashtan: to jest dobry kontent?! To jest taki rak, że wytrzymałem pare sekund i sobie myśle ze oglądają to tylko jakieś Janusze albo upośledzeni mentalnie, co do patostreamow, ta sama historia, jedno i drugie to rak nad raki a na wykopie się dissuje Gonciarza XD nigdy nie zrozumiem tego toku myślenia
  • Odpowiedz
@Hadzi: A ja to oglądam i sobie od czasu do czasu śmiechnę. Gonciarza nie hejtuję, po prostu nie oglądam, kojarzę tylko że ma głos radiowy i siedzi gdzieś w Azji. Ciekawe jest to, że wszyscy co tak jadą po śmiechawie to nie pochwalą się, jaki kontent jest wg nich dobry. W związku z tym wołam @Oryginalny_nikt @Yamamura @PatoSiwy @pepies @QuantumMechanist . Zwyczajnie jestem ciekaw, jaki rozrywkowy kanał zaproponują oprócz klocucha. Bo
  • Odpowiedz
@Axelio: Niestety @goomba-pl ma rację. Na twoim kanale masz kółko wzajemnej adoracji - jak jest live to na czacie udziela się kilka osób, a reszta się nie oddzywa. Bany sypią się za byle co,ty reagujesz alergicznie na żarty, a między sobą najczęściej romawiają moderatorzy - to żałosne. Np ten cały BreXon nie wiem skąd wytrzasnęłeś tego dzieciaka (tak domniemam, że to jakiś 12-latek po jego wpisach na czacie) ale gość tak
  • Odpowiedz
@Bandurek: Nie poslucham ciebie bo nie masz na ten temat zielonego pojęcia, ty dyletancie. I szanuj BreXona. Ma 18 lat i jest moim kolegą. I bedziemy banowac wszystkich prymitywnych hejterow jak ty i inni. Widzów mi nigdy nie zabraknie. Liczba subów stale rośnie, podobnie jak liczba członlów na polskiej scenie retro na facebooku. Byli juz hejterzy i eksperci co odradzali mi nagrywanie gdy dopiero zaczynalem. Gdybym ich posluchal to bie osiagnalbym
  • Odpowiedz
@Axelio: On ma 18 lat ? Serio ? SERIO ?! Toż to prawie dorosły facet. Przepraszam ale szacunek w tym przypadku trudno mi przyjdzie, gdyż z reguły dupowłazów nie szanuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Axelio: To inaczej:

Pamiętasz te materiały, w których pozwoliłem sobie wystąpić w zamian za promocje kanału? Nie wywiązałeś się kolego.

Pamiętasz jak kazałem ci #!$%@?ć z lokalu za nagrywanie mojej osoby w miejscu publicznym podczas jednego z twoich patostreamów?

Pamiętasz jak zasrałeś mi moje stoisko z konsolami swoimi ulotkami podczas EGU2017? Fajnie, że kogoś poprosiłeś o zgodę, nie pamiętam czy było to zgode z regulaminem imprezy. Trzeba było potem to sprzątać
  • Odpowiedz
@Axelio: Niesamowite jak bardzo jesteś oderwany od rzeczywistości, megalomania i hipokryzja napędzana brakiem wiedzy, intelektu i wykształcenia. Axelio lecz się to nie hejt czy wyzwisko, a dobra rada. Ty na prawdę potrzebujesz pomocy, kogoś kto sprowadzi cię na ziemie. Z dnia na dzień coraz dalej odpływasz we własnych urojeniach.
  • Odpowiedz
@Matiszka:

Pamiętasz te materiały, w których pozwoliłem sobie wystąpić w zamian za promocje kanału? Nie wywiązałeś się kolego.


Informacja byla o tobie nieraz podawana. Az za duzo. Ostatni raz nawet wczoraj. Widac jednak ze okazales sie falszywy.

Pamiętasz jak kazałem ci #!$%@?ć z lokalu za nagrywanie mojej osoby w miejscu publicznym podczas jednego z twoich patostreamów?


Wszystko jest nagrane, nie przekręcaj oszuscie. Powiedziales ze zaraz wyjde, bo pokwzywalem kto jeat organizatorem
  • Odpowiedz
@Axelio: Rozumiem, że jestem fałszywy, bo #!$%@?łem się na twoje #!$%@??

Chłopczyku, jak ci twoi stulejarze walą już nie powiem jakimi tekstami na temat moich koleżanek, to chyba mam prawo się zdenerwować.

Pod żadnym z filmów nie widziałem ani linków do imprez, ani do jakichkolwiek stron, także nie wywiązałeś się, bo o tym była mowa.

A, i w pierwszej kolejności nie trzeba było przynosić tej makulatury, nie byłoby problemu. Przyniosłeś kartki,
  • Odpowiedz
@Axelio : A po co ma @Matiszka tobie PW wysyłać, ty jedziesz po każdym @goomba-pl; @Znaki_alfanumeryczne; @Bandurek publicznie, a on i inni będą z tobą ,,prowadzić dialog" a ty i tak swoje będziesz gadał bo każdy jest wrogiem i tylko chce zgarnąć twój ciężko zarobiony haj$ z 2k subów (tak jak ktoś wspomniał pewnie 50% to robi dla beki, bo się chwaliłeś tym osiągnięciem). Skoro ty ,,rozmawiasz" publicznie to się
  • Odpowiedz
@johnkashtan: dobry kontent? Jeżeli chodzi typowo o lolcontent to wolę już Gargamela czy Pewdiepie, gdzie humor nie jest tak januszowaty a tak to dobry kontent daje Scifun, Vsauce, czasem Gonciarz, czasem Adbuster, TJ Kirk, React, Historia bez cenzury, Kotarski
  • Odpowiedz
@Znaki-alfanumeryczne: akurat z mln subów u nich sprawa wygląda ciekawie. Mieli tam ileś subów (nie wiem 800 k 900k nie ważne). I nagrali film gdzie mówię, że wchodzą w tryb premium YouTube (wtedy głośno było o YT Red itp) i że wszystkie nowe materiały będą darmowe dla subskrybentów obecnych a jeśli nie jesteś to po określonej dacie będziesz musiał zapłacić na subskrypje. Oczywiście była to ściema przyznali się, że to żart.
  • Odpowiedz