Wpis z mikrobloga

@Znaki-alfanumeryczne: Pewnie, za to #!$%@?, ponki i inne malczyńskie to śmieszne że aż brzuch boli, co? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Są gusta i guściki, a to są spoko chłopaki z podlasia, naprawdę równi goście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są zajebiści w tym co robią i naprawdę ich szanuję, reszta z tego pułapu subów w większości ma doświadczenie medialne zgrywa wielkich celebrytów, a
  • Odpowiedz
@Znaki-alfanumeryczne: Wielka mi kontrola, jeden klik i wszystko jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak ktoś o dobrym contencie gada że to gówno, to ciekawi mnie co sam ogląda, nie? A, pytałeś czy jest coś bardziej żałosnego na polskim yt. Właśnie patostreamerzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vegetassj1: Na początku sam ich oglądałem, bo mieli ciekawe pomysły, ale wraz ze wzrostem popularności robili filmiki na siłę bazując na np starych, oklepanych #!$%@?. Nie wiem czy to tylko moje spostrzeżenie, że mając sporą widownię tworzą coś, byle było. To dotyczy wszystkich jutuberów. Zamienili się w rakowisko i już od daaawna ich nie oglądam.
  • Odpowiedz
Panie @Tomaszu dialekt internetowy wykorzystywany przeze mnie do przekazywania treści w internecie będę dobierał sam bez względu na to czy spełnia on Pańskie standardy netykiety. Pozdrawiam cieplutko i miłego dzionka
  • Odpowiedz