Wpis z mikrobloga

No hejo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawno mnie nie było - ale jest gorąco - nadspodziewanie gorąco ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jest kilka niespodzianek, w ciągu najbliższych dwóch tygodni jak znajdę czas, postaram się wszystko opisać, tymczasem to co się da dokumentuję zdjęciami :) No i mała zagadeczka - co wyjechało z samochodu? :D Podpowiem - to co wejdzie w zamian, będzie krótsze. Dużo krótsze :>

Do usłyszenia! :) Sezon 2018 is coming!!!!

------------------------------------------------------------------------
Chcesz być na bieżąco z postępami i kosztami rajdowania? Śledź mój tag! :)
#gumizakolkiem

Wejdź na #snapchat rallyholic

#motoryzacja #rajdy #samochody #wyscigi #carboners #rajdy24
#gumizakolkiem
Gumi5 - No hejo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawno mnie nie było - ale jest gorąco - nadspodziewani...

źródło: comment_l9yB6heDBME9pvBjTLOhlMfqV32baEhE.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@330CiA: no niby nie, ale... jeśli mechanik się w to bawi, chciał mi zrobić, to co przeszkadza? Dupohamownia wykazała lepszy dół i to się sprawdziło. Teraz może wrócę do ori na krótszej skrzyni bo będzie kiedy wykorzystać górę :)
  • Odpowiedz
@Gumi5: ps 1.6 teraz mozna kupic za smieszne pieniadze. ja nie wiem jaka on mape zrobil do tego silnika, bo nigdy o czyms takim do 1.4 nie slyszalem 8)
  • Odpowiedz
@330CiA: No to teraz słyszysz o mapie ;D 1.6 wejdzie jak mi się klasa znudzi ;P skrzynia już też na dużym dyfrze żeby podołało z większą mocą, z tym silnikiem jeśli coś poważnego (tj. wymagającego siana) to wrzucę głowicę od xsi 1.4 na 94KM, ok 1000zeta wyjdzie z robotą itd więc dosyć dobra cena za kunie. No ale nie wiem czy do tego dojdzie w ogóle xd więc na spokojności
  • Odpowiedz