Wpis z mikrobloga

Recenzja zbiorcza

MECOOL M8S Pro+ TV Box Amlogic S905X Android 7.1 - 2GB RAM + 16GB ROM EU PLUG

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_656048.html

zamówiony 1 09, 2018
dostarczony 1 17,2018
wysyłka z magazynu EU czechy
cena $54.94
zapłaciłem PayPal $40.41

Fajny box. nic się nie tnie.. Netflix chodzi płynnie w HD
Kodi i inne.. ;)
obsługuje 4K
ale polecam od razu wgrać android Tv.

MX3 - L 3 in 1 2.4GHz Wireless Air Mouse QWERTY Keyboard -

https://www.gearbest.com/air-mouse/pp_640152.html

zamówiony 1 20, 2018
dostarczony 1 30,2018
wysyłka z magazynu chin
cena $9,81
zapłaciłem PayPal $7,15

fajny pilot do tvboxa
podświetlane klawisze.
wbudowany żyroskop.
klawiatura qwerty.
tylko nie wszystkie tv działają żeby nauczyć pilot załączania i wyłączania je.
ale polecam.

w razie pytań pisać chętnie odpowiem ;)

#android #gearbest #tvbox #chinskiecuda
bslawek - Recenzja zbiorcza

MECOOL M8S Pro+ TV Box Amlogic S905X Android 7.1 - 2GB R...

źródło: comment_1LwMcPk9yGqbd0OTRCvek6EJquMM4576.jpg

Pobierz
  • 24
@bslawek: Też kupiłem tego mecoola z eu, youtube fajnie chodzi. Netflixa nie sprawdzałem. Ale mam wrażenie, że w ogóle interfejs androida czy kodi jakoś zbyt płynnie nie działa, takie pół na pół. Raz jest w miarę ok, a raz animacje (przejścia) trochę klatkują. Nie ma ogólnie przycięć tylko chodzi właśnie o samą płynność. Nie wiem, może za dużo wymagam. Odpalane filmy czy transmisje live w apkach od, np. TVP wyglądają jakby
@bslawek: udało Ci się ogarnąć programowanie tych kolorowych przycisków na dole? Da się jakoś ogarnąć żeby działały bez przełączania pilota w tryb pilota tv? Zaprogramowałem je sobie do ustawiania głośności na tv ale dopóki nie wcisnę guzika "tv" to działają np w apce youtube jako poprzedni utwór/następny i play/pause. Albo ja tego nie umiem zrobić albo te przyciski są bez sensu bo równie dobrze jak wciskam guzik tv to mogę sobie
@bslawek: ja to chyba właśnie rozkminiłem, też wydawało mi się, że coś nie dane mi go zaprogramować :P
Dopóki nie wciśniesz przycisku tv na pilocie, pilot działa połączony z odbiornikiem usb. Nie ma szans wysłać kodu ir do telewizora dlatego wydawało mi się, że nie działa. Jak wciskasz przyciski masz wtedy zieloną diodę.
Po wciśnięciu przycisku tv pilot przełącza się w nadawanie kodem ir i wtedy można sterować telewizorem. Po wciśnięciu