Wpis z mikrobloga

prosze was pomóżcie im.To jest numer do państwowego darmowego ośrodka, ala MONAR dla narkomanów i alkoholików (kierunkowy 22 Nr stacjonarny, może trzeba będzie zadzwonić parę razy ) 22-723-70-65. Byłem tam. Pomóżcie rozpropagować ten numer tak żeby rafatus się o nim dowiedział. Tam mu pomogą wyjść na prostą. To w końcu Polak, tak jak Ty!!! Ośrodek znajduje się w Piastowie pod Warszawą,tam mu pomogą. Bądź człowiekiem a nie #!$%@?! #!$%@? mnie w gorące, żeby ktoś to zobaczył
#rafatus
  • 37
@Alkoman_i_Narkocholik to nic nie da do niego musiałaby przyjść jakaś ogarnięta osoba ktora by mu przegadała i go tam zabrała. Bo ta Marlena to nic nie załatwi jak ona nawet włosów umyć nie umie.Oni oboje są z rodzin chyba nieco dysfunkcyjnych może dlatego Ci rodzice nie potrafią pomóc.Matka Marleny w rozmowie wydawała się obrtna konkretną sobą ale cóż pewnie sama jest na lekach. Nikt z ludzi którzy ich znają raczej nie kwapi
@tuwpiszcochcesz: Jestem trzeźwym ćpunem i alkoholikiem. Kiedy tam poszedłem nie można było nawet przeklinać, za każde przekleństwo, kłamstwo, nie zgaszenie po sobie światła - 50 pompek albo 6 godzin nie palenia. Jeśli zapaliło się papierosa w czasie kiedy miało się karę trzeba było wykopać kilofem (nawet w środku zimy, dół w ziemi 2x2m i zakopać tam tego kipa, dopuki tego nie zrobiłeś nie masz prawa zapalić papierosa). Nie musisz mi wierzyć,
@mirek10abc: Bo mają renty, albo matki które ich utrzymują! Do jakiej pracy go wyślesz bystrzaku? Nie ma wykształcenia, a pustaki na budowie podawać to trzeba też mieć siłę. Po za tym, po takiej reklamie w internecie w każdej pracy go zjedzą żywcem. On musi stanąć psychicznie na nogi, mieć odwagę stanąć twarzą w twarz na trzeźwo z rzeczywistością i nabrać tężyzny fizycznej.
@tuwpiszcochcesz: a jak nazwiesz człowieka uzależnionego od heroiny, amfetaminy, marihuany, alkoholu, który spowodował pożar w mieszkaniu, które dała mu matka. Ma 33 lata z czego 9 przesiedział i teraz odsiaduje wyrok w MONARZE z branzoletką na kostce, nigdy nie pracował tylko kradł, nic nie umie, a jego jedyne osiągnięcie w życiu to zrobienie dwójki dzieci? (to mój kolega)