Wpis z mikrobloga

prosze was pomóżcie im.To jest numer do państwowego darmowego ośrodka, ala MONAR dla narkomanów i alkoholików (kierunkowy 22 Nr stacjonarny, może trzeba będzie zadzwonić parę razy ) 22-723-70-65. Byłem tam. Pomóżcie rozpropagować ten numer tak żeby rafatus się o nim dowiedział. Tam mu pomogą wyjść na prostą. To w końcu Polak, tak jak Ty!!! Ośrodek znajduje się w Piastowie pod Warszawą,tam mu pomogą. Bądź człowiekiem a nie #!$%@?! #!$%@? mnie w gorące, żeby ktoś to zobaczył
#rafatus
  • 37
  • Odpowiedz
@tuwpiszcochcesz: Nie ma dzieci w związku z czym nie ma też zobowiązań... A tu zaczynasz trzeźwieć i dociera do Ciebie że jesteś zerem, #!$%@? ojcem, że narobiłeś długów u wszystkich do okoła, że ściga Cię komornik, że nie masz już gdzie mieszkać, nawet u matki, że żadna Cię nie zechce, boco niby miałbyś jej zaoferować? W MONARZE jest taka "praca domowa" napisanie swojego życiorysu ("narkorysu") Uwierz mi że wysłuchałem tego tyle,
  • Odpowiedz
@Alkoman_i_Narkocholik: nie denerwuj się i nie bierz tych wykopków do głowy. Sporo o nich mówi to, że cieszy ich degeneracja innej osoby. Jak nie mają pojęcia o czym mówisz to ich to bawi.
Miałam na odwyku praktyki pół roku, to trzeba po prostu przeżyć, żeby zrozumieć, a jak się siedzi w piwnicy przed kompem całe życie, nie ma się kontaktu i empatii do ludzi to takie tamaty są czystą rozrywką.
  • Odpowiedz
@Alkoman_i_Narkocholik: Doceniam inicjatywę. Ale nie wyciągniesz go na siłę z mieszkania. Była już u niego policja z pytaniem czy nie potrzebuje pomocy to Rafatus kategorycznie odpowiedział, że nie potrzebuje.
On musi poczuć to dno, na którym leży. A poczuje wtedy gdy zabraknie mu kasy na alko. Innego wyjścia z sytuacji nie widzę.
  • Odpowiedz
@Alkoman_i_Narkocholik: Jedyne skuteczne rozwiązanie to napisać do marki Rafała na fb, Hanny K. by po prostu ubezwłasnowolniła syna. Drastyczne ale to chyba jedyna droga. Rafatus sam z własnej woli nie pojedzie na odwyk. Tobie się udało, mojemu koledze też. Ale potwierdził to co mówię, sam nie chcesz pomocy to skończysz na dnie, nawet po wyjściu z ośrodka wrócisz do picia. Inny ubezwłasnowolniony pił, ćpał i skakał z balkonu, sprzedawał rzeczy z
  • Odpowiedz
@PomocDlaRafatusa @iAmTS: Myślę, że przyjdzie taki moment, że będzie już tak miał wszystkiego dosyć, że będzie chciał tą pomoc. Teraz jest zima i kibluje ciągle w domu, ale przyjdzie lato (może te lato albo następne) i będzie chciał sobie wyjść na słońce. Człowiek to w mniejszym albo większym stopniu zwierze stadne, każdy potrzebuje obcowania z innymi ludźmi. Ile można wytrzymać przebywając tylko na okrągło z taką Marlenką? Ona nawet nie jest
  • Odpowiedz
@iAmTS: @PomocDlaRafatusa: Rafatus wbrew pozorom nie jest taki głupi, parę razy widać było po nim jak dociera do niego co #!$%@?ł i rozklejał się na wizji. Kiedyś miał dużo ziomków, na pewno mu ich brakuje. On może dlatego w to brnie bo nie wie nawet że istnieje alternatywa w postaci otwartego ośrodka readaptacyjnego dla osób uzależnionych uwikłanych w ciężkie życiowe scenariusze. Ja myślę że duma nie pozwala mu powiedzieć "#!$%@?,
  • Odpowiedz