Wpis z mikrobloga

#mining #ethereum #ethereumclassic jak złe tagi to poprawcie mnie

Nawiązując do tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/29751505/mining-ethereum-ethereumclassic-bawie-sie-patrzac-/

Kopię na takim czymś, co zrobić żeby w tej aplikacji pokazywało ile wykopałem? Na stronie ze statystykami wszystko mam, wykopałem "już" 0.02735 ETC ale w programie nic nie pokazuje. Pewnie czegoś nie rozumiem albo coś pominąłem, dlatego pytam czy ktoś wie o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz gipson_90 - #mining #ethereum #ethereumclassic jak złe tagi to poprawcie mnie

Nawi...
źródło: comment_axyRo2iuihA42J4UxMbVjbyadtzGwSEJ.jpg
  • 8
@Fakemirror: chamstwa nie toleruję, wczoraj nie wiedziałem nic a nic a dzisiaj się zacząłem bawić, ciekawe jaki ty byłeś pierwszego dnia, poradniki na necie nie są dokładnie tłumaczące łopatologicznie od a do z dla kogoś kto się nic w temacie wcześniej nie orientował, próg wypłaty 0.1, ale skąd miałem wiedzieć że to ma coś wspólnego?

Bawię się ze znajomym i wspólnie ogarniamy jak to działa ale też nie rozumie tego, więc
@Fakemirror: wiem że pytania noobów mogą irytować jak widzi się takie rzeczy po x razy dziennie, ale czasem nie wszystko jest na necie objaśnione i można się w którymś punkcie zgubić.
Najlepiej jakbyś zaczął tak od razu, wielkie dzięki i plusiki.