Wpis z mikrobloga

Nic odkrywczego ale #monsterhunter przypomina mi grę pt. Dragon's Dogma #dragonsdogma
W tytule występują dużych rozmiarów stwory, które stanowią nie lada wyzwanie, zwłaszcza na początku. Możemy na nie wskakiwać i dzięki temu skuteczniej atakować ich słabe punkty. Co prawda istnieją klasy postaci ale możemy je do woli zmieniać a sama walka bardzo przypomina nowy tytuł Capcomu i jest bardzo przyjemna. Ponadto podczas rozgrywki zbieramy tony różnych rzeczy do craftingu a kowal stworzy dla nas broń i pancerze. Jeżeli ktoś nie grał szczerze polecam, świetny tytuł. Niedawno pojawił się remaster na #ps4 #gry #konsole 8+/10
FunkyHomosapien - Nic odkrywczego ale #monsterhunter przypomina mi grę pt. Dragon's D...

źródło: comment_nUMtwKG9GsDcaY57gSYCok4abZMzKXVH.jpg

Pobierz
  • 7
@FunkyHomosapien: jedno i drugie jest ze stajni Capcomu, podobieństwo jest bardzo wyraźne. Ja też polecam Dragon's Dogmę z dodatkiem, ale głównie tym osobom, co lubią walczyć i rozwijać swoją postać, bo walki jest tam sporo, na szczęście jest świetna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hiszpan_Jan: raczej co innego. W sensie klasa wojownika jest całkiem podobna z blokowaniem tarczą, jest stamina itp., ale gra jest mniej nastawiona na wyczucie rytmu i jest szybsza. Opcji rozwoju postacie jest DUŻO więcej, cały system walki jest o wiele bardziej rozbudowany z dziewięcioma klasami i systemem pawnów. Klimat gry też jest inny, choć dodatek Dark Arisen do Dragon's Dogmy wprowadza "lochy", gdzie można się poczuć jak w Soulsach i dostać