Wpis z mikrobloga

UWAGA! Niepopularna opinia!

Uważam że rezygnacja z Grid Girls to bardzo dobry pomysł. Głównymi gwiazdami tego sportu są samochody i kierowcy. Po #!$%@? te plastikowe cycki (i coraz częściej dupy), z większą ilością szpachli na twarzy niz na Golfie 2 po 5 stłuczkach? Dla upiększenia widowiska? Nie rozumiem w jaki sposób to działa. Zbierasz pół roku na bilet na wyścig, po czym jedziesz na niego żeby oglądać dupy? Przecież można iść do jakiegoś klubu i zobaczyć to samo za ułamek ceny, albo na plażę zupełnie za darmo. Czy może chodzi o to że pokażą te dziewczyny w transmisji przez 3 sekundy, najczęściej jak już schodzą z prostej start/meta. Naprawdę wydaje mi się, że cała ta afera to skutek kilku niepopularnych decyzji podjętych przez liberty. Czy serio dla fanów f1 (nie mówię o tych, którzy w roku 2017, po 6 latach bez oglądania, wracają do sportu i od razu są specjalistami w każdej dziedzinie #januszef1), jest to takie istotne w całym widowisku?

Otóż wydaje mi się że dla sportu nie ma żadnego znaczenia, czy dziewczyny są, czy nie. Pamiętajcie że i tak na pewno będą brać one udział w dekoracji. A liberty idzie coraz bardziej w przekształcenie f1 w sport rodzinny. I wcale nie musi to być rzecz zła.


#f1
  • 10
@Skawarotka: jakby nie ogłaszali tego "bana" to pewnie 3/4 ludzi zorientowałoby się gdzieś w połowie sezonu, że ich nie ma xD

Liberty widzi jaka jest sytuacja i działa z wyprzedzaniem - jeszcze brakuje żeby jakieś psychiczne feministki rzucały się pod jadące samochody w celu ratowania swoich uciśnionych koleżanek xd. A tak problem z głowy i nie trzeba się będzie w przyszłości wdawać w jakieś idiotyczne dyskusje w tym temacie.

W F1
@Skawarotka: chyba kogoś coś boli, w czym ci przeszkadzają te niewiasty. Wiem, zapomniałem że jadąc na wyścigi przez parę chwil można pooglądać kierowcow i ich bolidy w boksach, a pozniej wszyscy sa zmuszani patrzeć jak dziewczyny jak te konie nad morskie oko z wywieszonymi jezorami biegną 50 okrążeń po torze, też chyba bym tego tak nie zostawił.
@Skawarotka: tu nie chodzi nawet o to, czy grid girls są dobre, czy złe, ale o fakt, że Liberty Media rezygnując z nich zerwało tradycję, która towarzyszyła wszystkim wyścigom Formuły 1 od dziesiątek lat tylko po to, by wpasować się w tzw. "dzisiejsze standardy", że tak to ładnie ujmę. owszem, zadowolili tym samym te wąskie grono ludzi, którzy w życiu prawdopodobnie nie widzieli ani jednego wyścigu, ale co z wieloletnimi fanami
@Skawarotka: za kubakabanę bo nie może odpowiedzieć, chyba masz go na czarno

Akurat te Grid Girls to mnie są obojętne. Natomiast idźmy dalej:

- zabierzmy szampana z podiów no bo po co, jeszcze dziecko zobaczy albo arabowie
- skróćmy wyścig do 10 okrążeń, po co taki długi - cały prime time zajmie
- jeszcze cichsze silniki, bo hurr durr przecież to nie istotne
- po co wyścigi na całym świecie zróbmy
@midcoastt: @saghot: nie przeszkadzają mi, tak jak powiedziałem wcześniej, nie ma to żadnego wpływu na widowisko. Tylko zastanawiam się dlaczego ich brak to taka wielka strata.

@tatwarm: dodatkowo jest to pstryczek w nos feminazistek, bo nie będą mogły już powiedzieć że faceci jeżdżą i zarabiają krocie, a kobiety mogą tylko zarobić na siebie swoim ciałem.

@LeBron_: zerwali tradycję i nie jest to żadna tajemnica, sama zmiana loga to