Wpis z mikrobloga

Tak to się kończy jak dajesz zrobić grę przedstawicielom SJW i LGBTQ+ i fat-shamingu
Główny #!$%@? projektant gry nienawidził białych
Animatorka i kreatorka twarzy nie miała nic wspólnego z grami i z serią Mass Effect - była #!$%@? grubą świnią coplayerką SJW, gdybym miał tak wymieniać po kolei jakie osoby z ilu środowisk brały udział przy tworzeniu tego czegoś to aż by mi tekstu tutaj nie starczyło.
Tak się #!$%@? kończy SJW-friendly, LGBT-friendly wszystko #!$%@?-friendly.
Teraz użytkownik LegionPL pisał o tym że BioWare zaprosiło Anitę Sarkeesian, powiem wam tyle. Do 2019 BioWare zdechnie a Anthem nie zostanie wydane, albo zostanie wydane i będzie jeszcze gorsze niż ME:A a chyba nie da się być jeszcze gorszym niz to coś (ciężko mi tą abominację nazwać grą).
BioWare Edmonton pod naciskiem krytyki zostało zamknięte parę miesięcy po premierze Andromedy a wszystkich rozrzucono po innych studiach. A dzisiaj Androbieda kosztuje #!$%@? 39.99zł XD i nikt tego nie chce kupić - Andromeda jest tak źle ocenianą grą ( najgorzej oceniana w historii całego studia ) że nawet samo BioWare nie przyznaje sie że coś takiego jak Andromeda w ogóle powstało
Nienawidzę #!$%@? przemysłu gier tego jak bardzo starają się być SJW-frinedly i wszystko #!$%@? friendly byleby nie striggerować tych #!$%@? #!$%@? grubych świń z SJW z kolorowymi włosami. W DUPĘ SE WSADŹCIE TE EQUAL PAY.
Aha żeby sprawiedliwości feministek i ich kłamstwom stało się za dość
W lutym 2017 opublikowano raport z zarobku Chrisa Pratta i Jennifer Lawrance z filmu "Pasażerowie" Jenni udało się "wywalczyć" "równą do mężczyzn płacę" i zarobiła 3x więcej od Chrisa Pratta po czym temat "equal-pay" ucichł na parę tygodni aby znowu wrócić, taki wasz #!$%@? wygląd. Feministki z dupy

#masseffect #feminizm #sjw #bioware #masseffectandromeda
Pobierz jakub-watinkanski - Tak to się kończy jak dajesz zrobić grę przedstawicielom SJW i LG...
źródło: comment_REBzg5GwgdnaT9Lywqgs6XSlZRGAAzwZ.jpg
  • 11
@Jurigag: Chyba w innym wszechświecie, możesz twierdzić ze walka poza tym ustępuje me3 we wszystkim.
Kiepska fabuła, średnie postacie, zero ulepszeń dla towarzyszy, taki sam albo trochę gorszy multi do tego nieszczęsne bugi i animacje oraz modele. O polityce to szkoda gadać ...
Specjalnie obrzydzone postacie kobiet
https://static4.gamespot.com/uploads/original/1534/15343335/3199618-5269043599-mass-.jpg
Bo to złe i stereotypowe jak wyglądają pięknie a do tego krzywdzi i dyskryminuje i jest przejawem patriarchatu i wspiera kulturę gwałtu.
To
poza tym ustępuje me3 we wszystkim.


@LegionPL: nieprawda, dużo większa wolność wyborów w andromedzie, dialogi na podobnym poziomie, zadania tak samo, me3 i andromeda akurat to gry na podobnym poziomie, me3 jedynie miał poza zakończeniem nieco ciekawszy watek główny no i głównie dlc ratowały tą grę, fabuła była na podobnym poziomie, postacie tak samo, jedne ciekawsze inne mniej w obu grach
@Jurigag xD tak, wcale nie grałem xD Jako jeden z najwierniejszych fanów ME i po przejściu 5x trylogii niemogłbym jej nie przejść. Przeszedłem i nie wciagła mnie. Może kiedyś zrobię drugie podejście, ale jak narazie swojego zdania nie zmieniam.