Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, chciałbym się was o coś spytać. Na wstępie proszę o nieśmieszkowanie z tego co napiszę, gdyż może się to wydawać błahe i śmieszne, ale siedzi mi we łbie od dłuższego czasu.
W grudniu byłem na kawie z dziewczyną z mojego rocznika (18 lat). Było wszystko fajnie, do momentu, gdy przeszliśmy do tematu dawnych związków. Ona zaczęła mi opowiadać o dwóch swoich byłych chłopakach. No spoko. Mi nie było jeszcze dane być w związku (nie z powodu przegrywu, a po prostu jeszcze nie spotkałem żadnej konkretnej partii która by mi odpowiadała, wierzcie mi lub nie). No niby wszystko okej. Po pytaniu, jakiej dziewczyny szukam, powiedziałem, że przede wszystkim chciałbym, żeby była dziewicą.
I tu nastąpiło głośnie parsknięcie śmiechem.
Koleżanka zaczęła mi, wciąż prychając, mówić, delikatnie mówiąc, że coś jest ze mną nie tak. Dość mnie zdziwiła jej reakcja, no bo uważam ogólnie, że mam prawo szukać kogoś, kto jeszcze nie uprawiał seksu jeśli sam tego nie robiłem. No, w skrócie, od tamtej pory ciągle się na mnie krzywo patrzy i zapewne rozpowiedziała to po wszystkich swoich znajomych, bo teraz każdy koiecy wzrok jaki na mnie pada na korytarzu to mieszanka zdziwienia i obrzydzenia.
Czy coś jest ze mną nie tak? Bo już sam nie wiem czy chęć znalezienia dziewczyny bez seksualnej przeszłości to oznaka niedojrzałości czy staromodności :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: pierwszy normalny post na tym anonimowym ścieku, nie daj sobie wmówić że bzykanie się z kim popadnie to normalne, szmacenie się nie jest powodem do dumy, mamy tylko takie dziwne czasy gdzie nie liczą się uczucia, wartości, Rodzina. O innych aspektach choćby zdrowotnych szkoda nawet gadać. Używaj własnego rozumu, warto poczekać, nawet jeśli przyjaciółka będzie ci wmawiać że coś z tobą nie tak. To ona ma problem bo zeszmaciła się
@AnonimoweMirkoWyznania Generalnie jeśli sam jesteś prawiczkiem to masz prawo mieć takie wymagane. Jesteś jeszcze młody masz prawo do takiej niedojrzalosci (czy też poglądów). Hipokryzji tu nie ma. Oczywiście czy to jest rozsądne to inna kwestia. Jednak w tych sprawach musisz postępować tak jak czujesz. Bez poddawania się presji otoczenia. I postępować swoim tempem. Za rok może Ci się odmienić.
OP: @Rayon nie, to nie bait, ale dziękuję za ocenę

@hipotrofia oczywiście nie jest to pierwsza cecha na jaką patrzę, nie jestem jakiś po*ebany, grunt to znaleźć taką z którą wytrzymam kilka, kilkanaście lat przynajmniej. Po prostu czułbym się lepiej z myślą, że jednak nie miała wcześniej nikogo, źle bym się czuł, zastanawiając się czy jestem lepszy od nich, czy tamci jakiegoś syfa nie mieli itd.

@Ranven dobrze wiedzieć że takie
OP: @Rayon nie, to nie bait, ale dziękuję za ocenę

@hipotrofia oczywiście nie jest to pierwsza cecha na jaką patrzę, nie jestem jakiś po*ebany, grunt to znaleźć taką z którą wytrzymam kilka, kilkanaście lat przynajmniej. Po prostu czułbym się lepiej z myślą, że jednak nie miała wcześniej nikogo, źle bym się czuł, zastanawiając się czy jestem lepszy od nich, czy tamci jakiegoś syfa nie mieli itd.

@Ranven dobrze wiedzieć że takie
OP: @Rayon nie, to nie bait, ale dziękuję za ocenę

@hipotrofia oczywiście nie jest to pierwsza cecha na jaką patrzę, nie jestem jakiś po*ebany, grunt to znaleźć taką z którą wytrzymam kilka, kilkanaście lat przynajmniej. Po prostu czułbym się lepiej z myślą, że jednak nie miała wcześniej nikogo, źle bym się czuł, zastanawiając się czy jestem lepszy od nich, czy tamci jakiegoś syfa nie mieli itd.

@Ranven dobrze wiedzieć że takie
OP: @Rayon nie, to nie bait, ale dziękuję za ocenę

@hipotrofia oczywiście nie jest to pierwsza cecha na jaką patrzę, nie jestem jakiś po*ebany, grunt to znaleźć taką z którą wytrzymam kilka, kilkanaście lat przynajmniej. Po prostu czułbym się lepiej z myślą, że jednak nie miała wcześniej nikogo, źle bym się czuł, zastanawiając się czy jestem lepszy od nich, czy tamci jakiegoś syfa nie mieli itd.

@Ranven dobrze wiedzieć że takie