Wpis z mikrobloga

@dzieju41: Właśnie nie ma za wiele do poczytania. Op1 stabilność, Op2 nowoczesność czyli np oglądasz program od początku, gdy włączyłeś go pod koniec. Ale stabilność średnia
@Filipix: No to ja wybrałbym stabilność. Ostatnio byłem u teścia i przez cały dzień, cała kablówka 5 minut oglądania 10 minut zamrożony obraz i tak wszystkie kanały przez cały dzień. Na szczęście to nie moja kablówka bo telefon byłby rozgrzany do czerwoności.
Mój dostawca ma stabilną kablówkę.
Korcą mnie trochę bajery. Np oglądanie programów sprzed kilku dni czy nagrywanie w chmurze


@Filipix: Eeeee. I tak potem nie ma kiedy tego oglądać. Też tak myślałem, bo mogę nagrywać (programy, filmy) i nawet nagrywam a potem nie mam czasu ich oglądać. Ale wybierz to co najbardziej Ci odpowiada i nie sugeruj się moim zdaniem.
@Filipix: a czy przypadkiem ten drugi operator nie korzysta tak na prawdę z Jamboxa? Jesteś w stanie to sprawdzić?

Mam Jamboxa (ale kupuję to od lokalnego operatora) i jeżeli chodzi o net to jestem mega zadowolony (500/500 wg umowy, a tak na prawdę mam pod 1gbit/1gbit), ale z samej TV nie jestem zadowolony. Jakość obraz jest taka sobie, wg mnie dużo gorsza niż np obraz z satelity. Jeżeli masz jakieś pytania
@Filipix: ja posiadam Jambox jedyna wada to taka że podstawowy pakiet trochę posiada mało kanałów ale można poszerzyć pakiet ale niestety kosztuje ale patrząc na całość to ma więcej kanałów niż telewizja światłowodowa
@Filipix: ale też można mieć Jambox a tragicznego dostawcy internetu i ten sam Jambox jakość będzie tragiczna .. Ja mam dostawcy Syrion http://www.syrion.pl/ TV od Jambox i według mnie to UPC się może na nic bym nie zamienił , telewizja światłowodowa nie mam dostępu ale przegladając ich stronę i internet to na razie to nie jest to